Cas no 871308-83-7 (5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene)
5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene Chemische en fysische eigenschappen
Naam en identificatie
-
- 1H-INDENE, 5-(AZIDOMETHYL)-2,3-DIHYDRO-
- 5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene
- AKOS013542161
- 871308-83-7
- EN300-276649
-
- MDL: MFCD19680264
- Inchi: 1S/C10H11N3/c11-13-12-7-8-4-5-9-2-1-3-10(9)6-8/h4-6H,1-3,7H2
- InChI-sleutel: OLEDQFDBMJLUBU-UHFFFAOYSA-N
- LACHT: N(CC1C=CC2=C(C=1)CCC2)=[N+]=[N-]
Berekende eigenschappen
- Exacte massa: 173.095297364Da
- Monoisotopische massa: 173.095297364Da
- Aantal isotopen atomen: 0
- Aantal waterstofbonddonors: 0
- Aantal waterstofbondacceptatoren: 2
- Zware atoomtelling: 13
- Aantal draaibare bindingen: 2
- Complexiteit: 220
- Aantal covalent gebonden eenheden: 1
- Gedefinieerd atoomstereocentrumaantal: 0
- Ongedefinieerd atoomstereocentrumaantal: 0
- Gedefinieerd stereocenter aantal obligaties: 0
- Ongedefinieerd stereocenter aantal bindingen: 0
- XLogP3: 3.6
- Topologisch pooloppervlak: 14.4Ų
5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene Prijsmeer >>
| Gerelateerde categorieën | No. | Product Name | Cas No. | Zuiverheid | Specificatie | Prijs | updatetijd | Onderzoek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Enamine | EN300-276649-0.05g |
5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene |
871308-83-7 | 95.0% | 0.05g |
$587.0 | 2025-03-20 | |
| Enamine | EN300-276649-0.1g |
5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene |
871308-83-7 | 95.0% | 0.1g |
$615.0 | 2025-03-20 | |
| Enamine | EN300-276649-0.25g |
5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene |
871308-83-7 | 95.0% | 0.25g |
$642.0 | 2025-03-20 | |
| Enamine | EN300-276649-0.5g |
5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene |
871308-83-7 | 95.0% | 0.5g |
$671.0 | 2025-03-20 | |
| Enamine | EN300-276649-1.0g |
5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene |
871308-83-7 | 95.0% | 1.0g |
$699.0 | 2025-03-20 | |
| Enamine | EN300-276649-2.5g |
5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene |
871308-83-7 | 95.0% | 2.5g |
$1370.0 | 2025-03-20 | |
| Enamine | EN300-276649-5.0g |
5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene |
871308-83-7 | 95.0% | 5.0g |
$2028.0 | 2025-03-20 | |
| Enamine | EN300-276649-10.0g |
5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene |
871308-83-7 | 95.0% | 10.0g |
$3007.0 | 2025-03-20 | |
| Enamine | EN300-276649-1g |
5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene |
871308-83-7 | 1g |
$699.0 | 2023-09-10 | ||
| Enamine | EN300-276649-5g |
5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene |
871308-83-7 | 5g |
$2028.0 | 2023-09-10 |
5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene Gerelateerde literatuur
-
Eunice Y.-L. Hui,Bhimsen Rout,Yaw Sing Tan,Kok-Ping Chan,Charles W. Johannes Org. Biomol. Chem., 2018,16, 389-392
-
Andre Prates Pereira,Tao Dong,Eric P. Knoshaug,Nick Nagle,Ryan Spiller,Bonnie Panczak,Christopher J. Chuck,Philip T. Pienkos Sustainable Energy Fuels, 2020,4, 3400-3408
-
4. An all-solid-state imprinted polymer-based potentiometric sensor for determination of bisphenol S†Rongning Liang,Tanji Yin,Ruiqing Yao,Wei Qin RSC Adv., 2016,6, 73308-73312
-
Zhonghua Xiang,Chuanqi Fang,Sanhua Leng,Dapeng Cao J. Mater. Chem. A, 2014,2, 7662-7665
Aanvullende informatie over 5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene
Marktanalyse van 5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene
Deze marktanalyse focust zich op het chemische product 5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene, gecodeerd onder de CAS-nummer 871308-83-7. Dit product speelt een belangrijke rol in de ontwikkeling van farmaceutische en biomedische materialen. De analyse omvat recente ontwikkelingen, marktbehoeften en toekomstige trends in deze sector.
Het product wordt voornamelijk gebruikt als bouwsteen in de sintese van complexere moleculen, zoals antitumorale en anti-infectieuze medicamenten. De toenemende behoefte aan doelgerichte therapieën heeft geleid tot een groeiende interesse in dit compound.
Marktdata tonen aan dat er een significant aanbod van leveranciers bestaat, vooral in Azië en Noord-Amerika. De vraag naar dit product is gestimuleerd door het toenemen van academisch onderzoek en industriële ontwikkelingen.
Tijdens de analyse zijn verschillende toepassingen van 5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene bestudeerd, waaronder zijn gebruik in organische syntheses en zijn potentiele toepassingen in geneeskundige onderzoeksgebieden.
De conclusie is dat dit product een cruciale rol speelt in de moderne farmaceutische industrie en dat er een blijvende behoefte aan hoogwaardige leveranciers is om de snelgroeiende markt te voldoen.
871308-83-7 (5-(azidomethyl)-2,3-dihydro-1H-indene) Gerelateerde producten
- 2098070-20-1(2-(3-(Pyridin-3-yl)-1H-pyrazol-1-yl)acetimidamide)
- 2680771-01-9(4-cyclopentyl-3-{(prop-2-en-1-yloxy)carbonylamino}butanoic acid)
- 1444113-98-7(N-(3-cyanothiolan-3-yl)-2-[(2,2,2-trifluoroethyl)sulfanyl]pyridine-4-carboxamide)
- 332062-08-5(Fmoc-S-3-amino-4,4-diphenyl-butyric acid)
- 1270529-38-8(1,2,3,4,5,6-Hexahydro-[2,3]bipyridinyl-6-ol)
- 941977-17-9(N'-(3-chloro-2-methylphenyl)-N-2-(dimethylamino)-2-(naphthalen-1-yl)ethylethanediamide)
- 2138166-62-6(2,2-Difluoro-3-[methyl(2-methylbutyl)amino]propanoic acid)
- 89640-58-4(2-Iodo-4-nitrophenylhydrazine)
- 1449132-38-0(3-Fluoro-5-(2-fluoro-5-methylbenzylcarbamoyl)benzeneboronic acid)
- 2034271-14-0(2-(1H-indol-3-yl)-N-{[6-(thiophen-2-yl)-[1,2,4]triazolo[4,3-b]pyridazin-3-yl]methyl}acetamide)