Cas no 213270-36-1 ((S)-2-Isobutylsuccinic acid-1-methyl ester)
(S)-2-Isobutylsuccinic acid-1-methyl ester Chemische en fysische eigenschappen
Naam en identificatie
-
- (S)-2-Isobutylsuccinic acid-1-methyl ester
- (S)-3-Methoxycarbonyl-5-methylhexanoic acid
- (S)-(-)-2-Isobutylsuccinic acid 1-methyl ester
- ?(S)-(-)-2-ISOBUTYLSUCCINIC ACID 1-METHYL ESTER
- (3S)-3-methoxycarbonyl-5-methylhexanoic acid
- SCHEMBL1177343
- (S)-3-(methoxycarbonyl)-5-methylhexanoic acid
- AJNNFMRCMKGYHA-ZETCQYMHSA-N
- (S)-3-(methoxycarbonyl)-5-methylhexanoicacid
- AKOS017343056
- 213270-36-1
-
- MDL: MFCD01091033
- Inchi: 1S/C9H16O4/c1-6(2)4-7(5-8(10)11)9(12)13-3/h6-7H,4-5H2,1-3H3,(H,10,11)/t7-/m0/s1
- InChI-sleutel: AJNNFMRCMKGYHA-ZETCQYMHSA-N
- LACHT: O(C)C([C@H](CC(=O)O)CC(C)C)=O
- BRN: 8110824
Berekende eigenschappen
- Exacte massa: 188.10500
- Monoisotopische massa: 187.097034
- Aantal isotopen atomen: 0
- Aantal waterstofbonddonors: 1
- Aantal waterstofbondacceptatoren: 4
- Zware atoomtelling: 13
- Aantal draaibare bindingen: 6
- Complexiteit: 181
- Aantal covalent gebonden eenheden: 1
- Gedefinieerd atoomstereocentrumaantal: 1
- Ongedefinieerd atoomstereocentrumaantal: 0
- Gedefinieerd stereocenter aantal obligaties: 0
- Ongedefinieerd stereocenter aantal bindingen: 0
- Oppervlakte lading: -1
- XLogP3: 1.9
- Topologisch pooloppervlak: 66.4
Experimentele eigenschappen
- Kleur/vorm: 无色或黄色的液体
- Dichtheid: 1.0725 (rough estimate)
- Kookpunt: 243.23°C (rough estimate)
- Vlampunt: 108°C
- Brekindex: 1.4240 (estimate)
- Waterverdelingscoëfficiënt: Not miscible or difficult to mix in water.
- PSA: 63.60000
- LogboekP: 1.29640
- Oplosbaarheid: 不能拌和或难以拌和
(S)-2-Isobutylsuccinic acid-1-methyl ester Beveiligingsinformatie
- Vervoersnummer gevaarlijk materiaal:UN2810
- Veiligheidsinstructies: S24/25
- Gevaarklasse:6.1
- PackingGroup:III
- Verpakkingsgroep:III
- Gevaarsniveau:6.1
- Verpakkingsgroep:III
- Veiligheidstermijn:6.1
- Opslagvoorwaarde:冷藏库 (+4°C)
(S)-2-Isobutylsuccinic acid-1-methyl ester Douanegegevens
- HS-CODE:2918990090
- Douanegegevens:
中国海关编码:
2918990090概述:
2918990090. 其他含其他附加含氧基羧酸(包括酸酐、酰卤化物、过氧化物和过氧酸及该税号的衍生物). 增值税率:17.0%. 退税率:13.0%. 监管条件:无. 最惠国关税:6.5%. 普通关税:30.0%
申报要素:
品名, 成分含量, 用途
Summary:
2918990090. other carboxylic acids with additional oxygen function and their anhydrides, halides, peroxides and peroxyacids; their halogenated, sulphonated, nitrated or nitrosated derivatives. VAT:17.0%. Tax rebate rate:13.0%. . MFN tariff:6.5%. General tariff:30.0%
(S)-2-Isobutylsuccinic acid-1-methyl ester Prijsmeer >>
| Gerelateerde categorieën | No. | Product Name | Cas No. | Zuiverheid | Specificatie | Prijs | updatetijd | Onderzoek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A FA AI SHA , SAI MO FEI SHI ER KE JI QI XIA GONG SI | L18268-1g |
(S)-(-)-2-Isobutylsuccinic acid 1-methyl ester, 98+%, ee 98+% |
213270-36-1 | ee 98+% | 1g |
¥7692.00 | 2023-03-15 | |
| A FA AI SHA , SAI MO FEI SHI ER KE JI QI XIA GONG SI | L18268-250mg |
(S)-(-)-2-Isobutylsuccinic acid 1-methyl ester, 98+%, ee 98+% |
213270-36-1 | ee 98+% | 250mg |
¥1719.00 | 2023-03-15 | |
| Cooke Chemical | F787229-250mg |
(S)-(-)-2-Isobutylsuccinic acid 1-methyl ester |
213270-36-1 | 98+ | 250mg |
RMB 1375.20 | 2025-02-21 | |
| Cooke Chemical | F787229-1g |
(S)-(-)-2-Isobutylsuccinic acid 1-methyl ester |
213270-36-1 | 98+ | 1g |
RMB 6153.60 | 2025-02-21 |
(S)-2-Isobutylsuccinic acid-1-methyl ester Gerelateerde literatuur
-
P. K. Wawrzyniak,M. T. P. Beerepoot,H. J. M. de Groot,F. Buda Phys. Chem. Chem. Phys., 2011,13, 10270-10279
-
Somenath Panda,Kaushik Kundu,Anusha Basaiahgari,Sanjib Senapati,Ramesh L. Gardas New J. Chem., 2018,42, 7105-7118
-
Hyejin Moon,Aaron R. Wheeler,Robin L. Garrell,Chang-Jin “CJ” Kim Lab Chip, 2006,6, 1213-1219
-
Bidou Wang,Xifeng Chen Analyst, 2014,139, 5695-5699
-
Huiying Xu,Lu Zheng,Yu Zhou,Bang-Ce Ye Analyst, 2021,146, 5542-5549
Aanvullende informatie over (S)-2-Isobutylsuccinic acid-1-methyl ester
Een Diepgaande Analyse van (S)-2-Isobutylsuccinic acid-1-methyl ester (CAS 213270-36-1)
In de wereld van organische chemie en farmaceutische onderzoeken, is (S)-2-Isobutylsuccinic acid-1-methyl ester (CAS 213270-36-1) een verbinding die steeds meer aandacht krijgt. Deze stof, met zijn unieke stereochemische configuratie, speelt een cruciale rol in de synthese van verschillende biologisch actieve moleculen. De isobutylgroep en methyl ester functionaliteiten maken het een veelzijdig tussenproduct voor farmaceutische toepassingen.
Een van de meest gestelde vragen in zoekmachines is: "Wat zijn de toepassingen van (S)-2-Isobutylsuccinic acid-1-methyl ester?" Dit onderstreept de groeiende interesse in deze verbinding. Onderzoekers zijn vooral geïnteresseerd in zijn rol als bouwsteen voor de synthese van chirale geneesmiddelen. De (S)-configuratie is hierbij van groot belang, omdat het vaak leidt tot een hogere biologische activiteit in vergelijking met zijn (R)-tegenhanger.
Een ander belangrijk aspect is de stabiliteit en oplosbaarheid van CAS 213270-36-1. Gebruikers zoeken vaak naar "Oplosbaarheid van (S)-2-Isobutylsuccinic acid-1-methyl ester in organische oplosmiddelen". Deze verbinding vertoont een goede oplosbaarheid in polaire oplosmiddelen zoals methanol en aceton, wat het ideaal maakt voor laboratoriumtoepassingen. Bovendien is de methyl ester groep een veelgebruikte beschermende groep in organische synthese, wat de veelzijdigheid van deze stof verder benadrukt.
Met de opkomst van groene chemie en duurzame synthese, is er ook interesse in de milieuvriendelijke productiemethoden van (S)-2-Isobutylsuccinic acid-1-methyl ester. Onderzoekers zoeken naar "Katalytische methoden voor de synthese van chirale esters" om de efficiëntie en duurzaamheid te verbeteren. Enzymatische katalyse en asymmetrische synthese zijn hierbij veelbelovende benaderingen.
De zuiverheid van CAS 213270-36-1 is een ander belangrijk onderwerp. Gebruikers willen vaak weten: "Hoe analyseer je de enantiomere zuiverheid van (S)-2-Isobutylsuccinic acid-1-methyl ester?" Technieken zoals HPLC met chirale kolommen en NMR-spectroscopie worden vaak gebruikt om de enantiomere excessen te bepalen, wat cruciaal is voor farmaceutische toepassingen.
Ten slotte, met de groeiende vraag naar gepersonaliseerde geneeskunde, neemt het belang van chirale tussenproducten zoals (S)-2-Isobutylsuccinic acid-1-methyl ester alleen maar toe. Deze verbinding biedt mogelijkheden voor de ontwikkeling van nieuwe therapeutische middelen met verbeterde werkzaamheid en minder bijwerkingen. Het is dan ook geen verrassing dat zowel academische onderzoekers als industriële chemici blijven investeren in de optimalisatie en toepassing van deze veelbelovende stof.
213270-36-1 ((S)-2-Isobutylsuccinic acid-1-methyl ester) Gerelateerde producten
- 39255-32-8(Ethyl 2-methylpentanoate)
- 4630-82-4(Methyl cyclohexanecarboxylate)
- 10032-15-2(Hexyl 2-methylbutanoate)
- 2177-77-7(Methyl 2-methylvalerate)
- 94-60-0(Dimethyl Cyclohexane-1,4-dicarboxylate(1,4-Cyclohexanedicarboxylic Dimethyl Ester))
- 711-01-3(1-Adamantanecarboxylic Acid Methyl Ester)
- 868-57-5(DL-2-Methylbutyric Acid Methyl Ester)
- 110238-91-0(methyl oxane-4-carboxylate)
- 32980-26-0(4-Methoxy-3,3-dimethyl-4-oxobutanoic acid)
- 1687-29-2(Dimethyl cis-1,2-Cyclohexanedicarboxylate)