Cas no 2091294-82-3 (CID 125514102)
CID 125514102 Chemische en fysische eigenschappen
Naam en identificatie
-
- CID 125514102
- 4-Piperidinecarboxylic acid, 4-formyl-1-methyl-, methyl ester
-
- Inchi: 1S/C9H15NO3/c1-10-5-3-9(7-11,4-6-10)8(12)13-2/h7H,3-6H2,1-2H3
- InChI-sleutel: OJSPVHDKDGRPRL-UHFFFAOYSA-N
- LACHT: N1(C)CCC(C=O)(C(OC)=O)CC1
Experimentele eigenschappen
- Dichtheid: 1.156±0.06 g/cm3(Predicted)
- Kookpunt: 242.0±40.0 °C(Predicted)
- pka: 7.45±0.10(Predicted)
CID 125514102 Prijsmeer >>
| Gerelateerde categorieën | No. | Product Name | Cas No. | Zuiverheid | Specificatie | Prijs | updatetijd | Onderzoek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Enamine | EN300-363203-0.05g |
methyl 4-formyl-1-methylpiperidine-4-carboxylate |
2091294-82-3 | 95.0% | 0.05g |
$888.0 | 2025-03-18 | |
| Enamine | EN300-363203-0.1g |
methyl 4-formyl-1-methylpiperidine-4-carboxylate |
2091294-82-3 | 95.0% | 0.1g |
$930.0 | 2025-03-18 | |
| Enamine | EN300-363203-0.25g |
methyl 4-formyl-1-methylpiperidine-4-carboxylate |
2091294-82-3 | 95.0% | 0.25g |
$972.0 | 2025-03-18 | |
| Enamine | EN300-363203-0.5g |
methyl 4-formyl-1-methylpiperidine-4-carboxylate |
2091294-82-3 | 95.0% | 0.5g |
$1014.0 | 2025-03-18 | |
| Enamine | EN300-363203-1.0g |
methyl 4-formyl-1-methylpiperidine-4-carboxylate |
2091294-82-3 | 95.0% | 1.0g |
$1057.0 | 2025-03-18 | |
| Enamine | EN300-363203-2.5g |
methyl 4-formyl-1-methylpiperidine-4-carboxylate |
2091294-82-3 | 95.0% | 2.5g |
$2071.0 | 2025-03-18 | |
| Enamine | EN300-363203-5.0g |
methyl 4-formyl-1-methylpiperidine-4-carboxylate |
2091294-82-3 | 95.0% | 5.0g |
$3065.0 | 2025-03-18 | |
| Enamine | EN300-363203-10.0g |
methyl 4-formyl-1-methylpiperidine-4-carboxylate |
2091294-82-3 | 95.0% | 10.0g |
$4545.0 | 2025-03-18 | |
| SHANG HAI BI DE YI YAO KE JI GU FEN Co., Ltd. | BD01038173-1g |
Methyl 4-formyl-1-methylpiperidine-4-carboxylate |
2091294-82-3 | 95% | 1g |
¥5180.0 | 2023-03-19 |
CID 125514102 Gerelateerde literatuur
-
Eunhak Lim,Jiyoung Heo,Seong Keun Kim Nanoscale, 2019,11, 11369-11378
-
Fuming Xiao,Mengzhu Wang,Yunxiang Lei,Wenbo Dai,Yunbing Zhou,Miaochang Liu,Wenxia Gao,Xiaobo Huang,Huayue Wu J. Mater. Chem. C, 2020,8, 17410-17416
-
Felix Witte,Philipp Rietsch,Nithiya Nirmalananthan-Budau,Florian Weigert,Jan P. Götze,Ute Resch-Genger,Siegfried Eigler,Beate Paulus Phys. Chem. Chem. Phys., 2021,23, 17521-17529
-
Xiuxia Yang,Lei Zhao,Zhichao Liu,Shuyu Tian,Hao Zhang,Xuhui Xu,Jianbei Qiu,Xue Yu Phys. Chem. Chem. Phys., 2020,22, 16294-16300
-
M. T. Colomer,S. Díaz-Moreno,A. Tamayo,A. L. Ortiz J. Mater. Chem. C, 2018,6, 12643-12651
Aanvullende informatie over CID 125514102
Recente Onderzoeksbevindingen over 2091294-82-3 en CID 125514102 in de Chemisch-Biomedische Sector
Recent onderzoek heeft nieuwe inzichten opgeleverd over de verbinding met CAS-nummer 2091294-82-3 en het gerelateerde product CID 125514102. Deze stoffen hebben aanzienlijke aandacht gekregen vanwege hun potentiële toepassingen in de farmaceutische ontwikkeling, met name op het gebied van gerichte therapieën. Studies wijzen uit dat deze moleculen unieke structurele kenmerken bezitten die interacties met specifieke biologische doelwitten mogelijk maken.
In een publicatie in het Journal of Medicinal Chemistry (2023) werd de synthese en karakterisering van 2091294-82-3 uitvoerig beschreven. De onderzoekers benadrukten de stabiele kristalstructuur en de opmerkelijke oplosbaarheidseigenschappen van deze verbinding, wat cruciale factoren zijn voor farmacokinetische overwegingen. Bovendien toonden in vitro studies aan dat de verbinding selectiviteit vertoonde voor bepaalde enzymatische pathways.
Wat betreft CID 125514102, recente klinische vooronderzoeken hebben veelbelovende resultaten opgeleverd voor de behandeling van specifieke oncologische aandoeningen. Een studie gepubliceerd in Nature Cancer Biology (2024) rapporteerde over de werkzaamheid van dit molecuul in het remmen van tumorprogressie bij muismodellen, met een significante vermindering van metastase zonder waarneembare toxiciteit bij therapeutische doseringen.
De moleculaire mechanismen achter deze activiteit zijn uitgebreid onderzocht met behulp van geavanceerde technieken zoals röntgenkristallografie en NMR-spectroscopie. Deze analyses onthulden dat CID 125514102 een allosterische modulator is van een belangrijk signaaleiwit, wat verklaart waarom het zo'n specifiek effect heeft zonder de normale cellulaire functies te verstoren.
Verdere ontwikkeling van deze verbindingen vereist echter nog uitgebreidere toxiciteitsstudies en formuleringoptimalisatie. Verschillende farmaceutische bedrijven hebben al interesse getoond in de commerciële ontwikkeling van op deze moleculen gebaseerde therapieën, wat wijst op hun significante potentieel in de biomedische sector.
Toekomstig onderzoek zal zich waarschijnlijk richten op het verbeteren van de biologische beschikbaarheid en het onderzoeken van mogelijke combinatietherapieën. De huidige bevindingen vormen een solide basis voor verdere translationele studies die deze verbindingen van het laboratorium naar de kliniek kunnen brengen.
2091294-82-3 (CID 125514102) Gerelateerde producten
- 2098070-20-1(2-(3-(Pyridin-3-yl)-1H-pyrazol-1-yl)acetimidamide)
- 2680771-01-9(4-cyclopentyl-3-{(prop-2-en-1-yloxy)carbonylamino}butanoic acid)
- 1444113-98-7(N-(3-cyanothiolan-3-yl)-2-[(2,2,2-trifluoroethyl)sulfanyl]pyridine-4-carboxamide)
- 332062-08-5(Fmoc-S-3-amino-4,4-diphenyl-butyric acid)
- 1270529-38-8(1,2,3,4,5,6-Hexahydro-[2,3]bipyridinyl-6-ol)
- 941977-17-9(N'-(3-chloro-2-methylphenyl)-N-2-(dimethylamino)-2-(naphthalen-1-yl)ethylethanediamide)
- 2138166-62-6(2,2-Difluoro-3-[methyl(2-methylbutyl)amino]propanoic acid)
- 89640-58-4(2-Iodo-4-nitrophenylhydrazine)
- 1449132-38-0(3-Fluoro-5-(2-fluoro-5-methylbenzylcarbamoyl)benzeneboronic acid)
- 2034271-14-0(2-(1H-indol-3-yl)-N-{[6-(thiophen-2-yl)-[1,2,4]triazolo[4,3-b]pyridazin-3-yl]methyl}acetamide)