Cas no 205055-03-4 (Benzenemethanol, 5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]-)
Benzenemethanol, 5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]- Chemische en fysische eigenschappen
Naam en identificatie
-
- Benzenemethanol, 5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]-
-
- Inchi: 1S/C11H15IO4/c1-14-4-5-15-8-16-11-3-2-10(12)6-9(11)7-13/h2-3,6,13H,4-5,7-8H2,1H3
- InChI-sleutel: CCCATMOTCNOYHZ-UHFFFAOYSA-N
- LACHT: C1(CO)=CC(I)=CC=C1OCOCCOC
Experimentele eigenschappen
- Dichtheid: 1.598±0.06 g/cm3(Predicted)
- Kookpunt: 403.4±45.0 °C(Predicted)
- pka: 14.12±0.10(Predicted)
Benzenemethanol, 5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]- Prijsmeer >>
| Gerelateerde categorieën | No. | Product Name | Cas No. | Zuiverheid | Specificatie | Prijs | updatetijd | Onderzoek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Enamine | EN300-12018244-1.0g |
{5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]phenyl}methanol |
205055-03-4 | 95% | 1.0g |
$0.0 | 2023-02-03 |
Benzenemethanol, 5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]- Gerelateerde literatuur
-
Christopher B. Rodell,Christopher B. Highley,Minna H. Chen,Neville N. Dusaj,Chao Wang,Lin Han,Jason A. Burdick Soft Matter, 2016,12, 7839-7847
-
Qiaoe Wang,Meiling Lian,Xiaowen Zhu,Xu Chen RSC Adv., 2021,11, 192-197
-
Bin Han,Yasuo Shimizu,Gabriele Seguini,Celia Castro,Gérard Ben Assayag,Koji Inoue,Yasuyoshi Nagai,Sylvie Schamm-Chardon,Michele Perego RSC Adv., 2016,6, 3617-3622
-
Chung-Sung Yang,Mong-Shian Shih,Fang-Yi Chang New J. Chem., 2006,30, 729-735
-
Yi Cao,Yujiao Xiahou,Lixiang Xing,Xiang Zhang,Hong Li,ChenShou Wu,Haibing Xia Nanoscale, 2020,12, 20456-20466
Aanvullende informatie over Benzenemethanol, 5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]-
Uitgebreide Professionele Introductie van Benzenemethanol, 5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]- (CAS No: 205055-03-4)
Benzenemethanol, 5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]- is een organische verbinding met een unieke moleculaire structuur die veel aandacht trekt in de farmaceutische en chemische onderzoeksgemeenschap. Deze stof, geregistreerd onder CAS-nummer 205055-03-4, wordt vaak gebruikt als tussenproduct in de synthese van complexe moleculen. De aanwezigheid van zowel een joodsubstituent als een methoxyethoxy-methoxygroep maakt het een veelzijdig bouwsteenmolecuul voor diverse toepassingen.
Een van de meest besproken onderwerpen in verband met Benzenemethanol, 5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]- is zijn rol in de ontwikkeling van nieuwe geneesmiddelen. Onderzoekers zijn vooral geïnteresseerd in hoe deze verbinding kan worden gebruikt om biologische activiteit te moduleren. Recente studies hebben aangetoond dat derivaten van deze stof potentieel hebben in de behandeling van bepaalde aandoeningen, wat een hot topic is in medische forums en onderzoekspublicaties.
Vanuit een chemisch perspectief is de stabiliteit van Benzenemethanol, 5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]- onder verschillende omstandigheden een veelgestelde vraag in zoekmachines. Gebruikers willen vaak weten hoe deze stof reageert op blootstelling aan licht, lucht of verschillende oplosmiddelen. Experimentele gegevens suggereren dat de verbinding relatief stabiel is onder standaard laboratoriumomstandigheden, maar gevoelig kan zijn voor sterke zuren of basen.
De synthetische route voor Benzenemethanol, 5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]- is een ander belangrijk discussiepunt. Veel chemici zoeken naar geoptimaliseerde protocollen voor de productie van deze verbinding met hoge opbrengst en zuiverheid. Recente vooruitgang in katalysetechnologie heeft nieuwe mogelijkheden geopend voor de efficiënte synthese van dit molecuul, wat een aanzienlijke impact heeft op onderzoeks- en ontwikkelingsprocessen.
In de context van groene chemie is er groeiende interesse in de milieuvriendelijke verwerking van Benzenemethanol, 5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]-. Onderzoekers onderzoeken alternatieve synthesewegen die minder gevaarlijke bijproducten genereren en minder energie verbruiken. Deze trend sluit aan bij de bredere beweging in de chemische industrie naar duurzamere praktijken, een onderwerp dat veel aandacht krijgt in zowel academische als industriële kringen.
De analytische karakterisering van Benzenemethanol, 5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]- blijft een cruciaal aspect voor kwaliteitscontrole. Moderne technieken zoals HPLC, NMR-spectroscopie en massaspectrometrie worden routinematig gebruikt om de zuiverheid en structuur van deze verbinding te verifiëren. Deze analytische methoden zijn onderwerp van talrijke onderzoekspapers en technische discussies in professionele netwerken.
Wat betreft opslag en hantering, zijn er specifieke richtlijnen voor Benzenemethanol, 5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]- die vaak worden opgezocht door laboratoriumpersoneel. De aanbevolen opslagcondities omvatten typisch een koele, droge omgeving weg van direct licht. Deze informatie is vooral relevant voor onderzoeksfaciliteiten en productie-eenheden die regelmatig met deze stof werken.
De marktvraag naar Benzenemethanol, 5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]- heeft de afgelopen jaren een gestage groei laten zien, wat samenhangt met de toenemende onderzoeksactiviteiten op gebieden zoals medicijnontwikkeling en materiaalwetenschap. Leveranciers en onderzoeksinstellingen volgen deze trends op de voet om in te spelen op de behoeften van de wetenschappelijke gemeenschap.
Toekomstig onderzoek naar Benzenemethanol, 5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]- zal zich waarschijnlijk richten op de ontdekking van nieuwe toepassingen en verbeterde synthetische methoden. Met de voortdurende vooruitgang in chemische technologie en de groeiende behoefte aan gespecialiseerde organische verbindingen, blijft deze stof een belangrijk onderwerp van wetenschappelijke belangstelling en industriële toepassing.
205055-03-4 (Benzenemethanol, 5-iodo-2-[(2-methoxyethoxy)methoxy]-) Gerelateerde producten
- 332062-08-5(Fmoc-S-3-amino-4,4-diphenyl-butyric acid)
- 1270529-38-8(1,2,3,4,5,6-Hexahydro-[2,3]bipyridinyl-6-ol)
- 2680771-01-9(4-cyclopentyl-3-{(prop-2-en-1-yloxy)carbonylamino}butanoic acid)
- 2098070-20-1(2-(3-(Pyridin-3-yl)-1H-pyrazol-1-yl)acetimidamide)
- 1444113-98-7(N-(3-cyanothiolan-3-yl)-2-[(2,2,2-trifluoroethyl)sulfanyl]pyridine-4-carboxamide)
- 941977-17-9(N'-(3-chloro-2-methylphenyl)-N-2-(dimethylamino)-2-(naphthalen-1-yl)ethylethanediamide)
- 2138166-62-6(2,2-Difluoro-3-[methyl(2-methylbutyl)amino]propanoic acid)
- 89640-58-4(2-Iodo-4-nitrophenylhydrazine)
- 1449132-38-0(3-Fluoro-5-(2-fluoro-5-methylbenzylcarbamoyl)benzeneboronic acid)
- 2034271-14-0(2-(1H-indol-3-yl)-N-{[6-(thiophen-2-yl)-[1,2,4]triazolo[4,3-b]pyridazin-3-yl]methyl}acetamide)