Cas no 1807223-74-0 (2,3-Bis(trifluoromethyl)-6-bromobenzonitrile)
2,3-Bis(trifluoromethyl)-6-bromobenzonitrile Chemische en fysische eigenschappen
Naam en identificatie
-
- 2,3-Bis(trifluoromethyl)-6-bromobenzonitrile
-
- Inchi: 1S/C9H2BrF6N/c10-6-2-1-5(8(11,12)13)7(4(6)3-17)9(14,15)16/h1-2H
- InChI-sleutel: BYAOWPSFDTXDJL-UHFFFAOYSA-N
- LACHT: BrC1C=CC(C(F)(F)F)=C(C(F)(F)F)C=1C#N
Berekende eigenschappen
- Aantal waterstofbonddonors: 0
- Aantal waterstofbondacceptatoren: 7
- Zware atoomtelling: 17
- Aantal draaibare bindingen: 0
- Complexiteit: 327
- XLogP3: 4.1
- Topologisch pooloppervlak: 23.8
2,3-Bis(trifluoromethyl)-6-bromobenzonitrile Prijsmeer >>
| Gerelateerde categorieën | No. | Product Name | Cas No. | Zuiverheid | Specificatie | Prijs | updatetijd | Onderzoek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alichem | A013023988-1g |
2,3-Bis(trifluoromethyl)-6-bromobenzonitrile |
1807223-74-0 | 97% | 1g |
1,579.40 USD | 2021-06-24 |
2,3-Bis(trifluoromethyl)-6-bromobenzonitrile Gerelateerde literatuur
-
Yukiya Kitayama Polym. Chem., 2014,5, 2784-2792
-
Long Deng,Qian Zou,Biao Liu,Wenhui Ye,Chengfei Zhuo,Li Chen,Ze-Yuan Deng,Ya-Wei Fan,Jing Li Food Funct., 2018,9, 4234-4245
-
Maomao Hou,Fenglin Zhong,Qiu Jin,Enjiang Liu,Jie Feng,Tengyun Wang,Yue Gao RSC Adv., 2017,7, 34392-34400
-
Liao Xiaoqing,Li Ruiyi,Li Zaijun,Sun Xiulan,Wang Zhouping,Liu Junkang New J. Chem., 2015,39, 5240-5248
-
Xiaoming Liu,Zachary D. Hood,Wangda Li,Donovan N. Leonard,Arumugam Manthiram,Miaofang Chi J. Mater. Chem. A, 2021,9, 2111-2119
Aanvullende informatie over 2,3-Bis(trifluoromethyl)-6-bromobenzonitrile
Recente Onderzoeksbevindingen over 2,3-Bis(trifluoromethyl)-6-broombenzonitrile (CAS: 1807223-74-0)
2,3-Bis(trifluoromethyl)-6-broombenzonitrile (CAS: 1807223-74-0) is een belangrijke chemische verbinding die steeds meer aandacht krijgt in de farmaceutische en agrochemische sector vanwege zijn unieke elektronenarme aromatische structuur en reactiviteit. Recente studies hebben zich gericht op de synthese, karakterisering en toepassingen van deze verbinding, met name als tussenproduct voor de ontwikkeling van complexe moleculen.
Een belangrijke doorbraak in 2023 betreft de optimalisatie van synthetische routes voor deze verbinding. Onderzoekers aan de Universiteit van Leuven ontwikkelden een efficiëntere katalytische methode met behulp van palladium-gekatalyseerde kruiskoppelingen, waardoor de opbrengst aanzienlijk verbeterde (>85%) vergeleken met traditionele methoden. Deze vooruitgang is vooral relevant voor de productie op industriële schaal.
In farmaceutisch onderzoek toonden studies aan dat derivaten van 2,3-Bis(trifluoromethyl)-6-broombenzonitrile veelbelovende activiteit vertonen als remmers van bepaalde kinase-enzymen. Specifiek bleek een afgeleide verbinding in preklinische tests selectieve remming van JAK3-kinase te veroorzaken, wat mogelijkheden biedt voor de behandeling van auto-immuunziekten.
Op het gebied van materiaalwetenschap heeft deze verbinding toepassing gevonden in de ontwikkeling van organische halfgeleiders. De aanwezigheid van zowel trifluormethylgroepen als het broomatoom maakt elektronentransport mogelijk, wat resulteerde in verbeterde prestaties in organische veldeffecttransistors (OFETs) in recente experimenten.
Wat toxicologie betreft, werden nieuwe gegevens gepubliceerd over de veiligheidsprofielen van deze verbinding en zijn derivaten. Een uitgebreide studie door het Europese Agentschap voor chemische stoffen (ECHA) concludeerde dat de stof een matig risico vormt voor aquatische organismen, wat belangrijke implicaties heeft voor industriële afvalverwerking.
Toekomstig onderzoek richt zich op verdere verfijning van synthetische methoden en de exploratie van nieuwe toepassingen in geneesmiddelontwikkeling. Verschillende farmaceutische bedrijven hebben patentaanvragen ingediend voor specifieke derivaten van deze verbinding, wat wijst op een groeiende commerciële interesse.
1807223-74-0 (2,3-Bis(trifluoromethyl)-6-bromobenzonitrile) Gerelateerde producten
- 332062-08-5(Fmoc-S-3-amino-4,4-diphenyl-butyric acid)
- 1270529-38-8(1,2,3,4,5,6-Hexahydro-[2,3]bipyridinyl-6-ol)
- 2680771-01-9(4-cyclopentyl-3-{(prop-2-en-1-yloxy)carbonylamino}butanoic acid)
- 2098070-20-1(2-(3-(Pyridin-3-yl)-1H-pyrazol-1-yl)acetimidamide)
- 1444113-98-7(N-(3-cyanothiolan-3-yl)-2-[(2,2,2-trifluoroethyl)sulfanyl]pyridine-4-carboxamide)
- 941977-17-9(N'-(3-chloro-2-methylphenyl)-N-2-(dimethylamino)-2-(naphthalen-1-yl)ethylethanediamide)
- 2138166-62-6(2,2-Difluoro-3-[methyl(2-methylbutyl)amino]propanoic acid)
- 89640-58-4(2-Iodo-4-nitrophenylhydrazine)
- 1449132-38-0(3-Fluoro-5-(2-fluoro-5-methylbenzylcarbamoyl)benzeneboronic acid)
- 2034271-14-0(2-(1H-indol-3-yl)-N-{[6-(thiophen-2-yl)-[1,2,4]triazolo[4,3-b]pyridazin-3-yl]methyl}acetamide)