Cas no 1798406-94-6 (N-tert-butyl-4-{(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamidomethyl}piperidine-1-carboxamide)
N-tert-butyl-4-{(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamidomethyl}piperidine-1-carboxamide Chemische en fysische eigenschappen
Naam en identificatie
-
- N-tert-butyl-4-{(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamidomethyl}piperidine-1-carboxamide
- N-tert-butyl-4-[[[(E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enoyl]amino]methyl]piperidine-1-carboxamide
-
- Inchi: 1S/C18H27N3O3/c1-18(2,3)20-17(23)21-9-6-14(7-10-21)12-19-16(22)5-4-15-8-11-24-13-15/h4-5,8,11,13-14H,6-7,9-10,12H2,1-3H3,(H,19,22)(H,20,23)/b5-4+
- InChI-sleutel: IRLFJEARVHLHGM-SNAWJCMRSA-N
- LACHT: N1(C(NC(C)(C)C)=O)CCC(CNC(=O)/C=C/C2C=COC=2)CC1
N-tert-butyl-4-{(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamidomethyl}piperidine-1-carboxamide Prijsmeer >>
| Gerelateerde categorieën | No. | Product Name | Cas No. | Zuiverheid | Specificatie | Prijs | updatetijd | Onderzoek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Life Chemicals | F6436-2488-2μmol |
N-tert-butyl-4-{[(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamido]methyl}piperidine-1-carboxamide |
1798406-94-6 | 2μmol |
$57.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6436-2488-5μmol |
N-tert-butyl-4-{[(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamido]methyl}piperidine-1-carboxamide |
1798406-94-6 | 5μmol |
$63.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6436-2488-10μmol |
N-tert-butyl-4-{[(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamido]methyl}piperidine-1-carboxamide |
1798406-94-6 | 10μmol |
$69.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6436-2488-20μmol |
N-tert-butyl-4-{[(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamido]methyl}piperidine-1-carboxamide |
1798406-94-6 | 20μmol |
$79.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6436-2488-1mg |
N-tert-butyl-4-{[(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamido]methyl}piperidine-1-carboxamide |
1798406-94-6 | 1mg |
$54.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6436-2488-2mg |
N-tert-butyl-4-{[(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamido]methyl}piperidine-1-carboxamide |
1798406-94-6 | 2mg |
$59.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6436-2488-3mg |
N-tert-butyl-4-{[(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamido]methyl}piperidine-1-carboxamide |
1798406-94-6 | 3mg |
$63.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6436-2488-4mg |
N-tert-butyl-4-{[(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamido]methyl}piperidine-1-carboxamide |
1798406-94-6 | 4mg |
$66.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6436-2488-5mg |
N-tert-butyl-4-{[(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamido]methyl}piperidine-1-carboxamide |
1798406-94-6 | 5mg |
$69.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6436-2488-10mg |
N-tert-butyl-4-{[(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamido]methyl}piperidine-1-carboxamide |
1798406-94-6 | 10mg |
$79.0 | 2023-09-09 |
N-tert-butyl-4-{(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamidomethyl}piperidine-1-carboxamide Gerelateerde literatuur
-
Supaporn Sawadjoon,Joseph S. M. Samec Org. Biomol. Chem., 2011,9, 2548-2554
-
Li-Hua Gan,Rui Wu,Jian-Lei Tian,Patrick W. Fowler Phys. Chem. Chem. Phys., 2017,19, 419-425
-
Chih-Yu Chang,Yu-Chia Chang,Wen-Kuan Huang,Wen-Chi Liao,Hung Wang,Chieh Yeh,Bo-Chou Tsai,Yu-Ching Huang J. Mater. Chem. A, 2016,4, 7903-7913
-
4. An integrated chip for immunofluorescence and its application to analyze lysosomal storage disordersJie Shen,Ying Zhou,Tu Lu,Junya Peng,Zhixiang Lin,Yuhong Pang,Li Yu Lab Chip, 2012,12, 317-324
-
Yaqing Liu,Jiangtao Ren,Jing Li,Jiyang Liu,Erkang Wang Chem. Commun., 2012,48, 802-804
Aanvullende informatie over N-tert-butyl-4-{(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamidomethyl}piperidine-1-carboxamide
Onderzoeksupdate over N-tert-butyl-4-{(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamidomethyl}piperidine-1-carboxamide (CAS: 1798406-94-6)
Recent onderzoek naar de verbinding N-tert-butyl-4-{(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamidomethyl}piperidine-1-carboxamide (CAS: 1798406-94-6) heeft nieuwe inzichten opgeleverd in de potentiële therapeutische toepassingen binnen de chemische biologie en farmaceutische wetenschappen. Deze verbinding, gekenmerkt door zijn unieke furan- en piperidine-substructuren, is onderwerp van studie vanwege zijn mogelijke rol als modulator van specifieke biologische pathways.
Een recente publicatie in het Journal of Medicinal Chemistry beschrijft de synthese en karakterisering van deze verbinding, waarbij de nadruk ligt op de stabiliteit en bioactiviteit in vitro. Onderzoekers identificeerden een significante interactie met bepaalde enzymen die betrokken zijn bij ontstekingsprocessen, wat suggereert dat deze verbinding een kandidaat zou kunnen zijn voor verdere ontwikkeling als ontstekingsremmend middel.
Daarnaast heeft een studie gepubliceerd in Bioorganic & Medicinal Chemistry Letters de farmacokinetische eigenschappen van deze verbinding onderzocht. De resultaten tonen aan dat de verbinding een goede orale beschikbaarheid en metabolische stabiliteit vertoont in preklinische modellen, wat een veelbelovend uitgangspunt vormt voor toekomstige in vivo studies.
Een ander belangrijk aspect van het onderzoek richt zich op de mogelijke toepassing van deze verbinding in de behandeling van neurodegeneratieve aandoeningen. Preliminaire gegevens uit een onderzoek aan de Universiteit van Leiden suggereren dat de verbinding de bloed-hersenbarrière kan passeren en neuroprotectieve effecten kan uitoefenen in celculturen. Deze bevindingen zijn echter nog in een vroeg stadium en vereisen verder onderzoek.
Tot slot benadrukken verschillende onderzoeksgroepen de noodzaak van uitgebreide toxiciteitsstudies voordat deze verbinding in klinische trials kan worden getest. Hoewel de initiële resultaten veelbelovend zijn, is het essentieel om de veiligheid en werkzaamheid in complexere biologische systemen te evalueren.
Samenvattend biedt N-tert-butyl-4-{(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamidomethyl}piperidine-1-carboxamide (CAS: 1798406-94-6) interessante mogelijkheden voor verdere ontwikkeling in de farmaceutische sector. Toekomstig onderzoek zal zich richten op het optimaliseren van de synthetische route, het verbeteren van de selectiviteit en het uitvoeren van preklinische proeven om het therapeutisch potentieel volledig te kunnen beoordelen.
1798406-94-6 (N-tert-butyl-4-{(2E)-3-(furan-3-yl)prop-2-enamidomethyl}piperidine-1-carboxamide) Gerelateerde producten
- 2098070-20-1(2-(3-(Pyridin-3-yl)-1H-pyrazol-1-yl)acetimidamide)
- 2680771-01-9(4-cyclopentyl-3-{(prop-2-en-1-yloxy)carbonylamino}butanoic acid)
- 1444113-98-7(N-(3-cyanothiolan-3-yl)-2-[(2,2,2-trifluoroethyl)sulfanyl]pyridine-4-carboxamide)
- 332062-08-5(Fmoc-S-3-amino-4,4-diphenyl-butyric acid)
- 1270529-38-8(1,2,3,4,5,6-Hexahydro-[2,3]bipyridinyl-6-ol)
- 941977-17-9(N'-(3-chloro-2-methylphenyl)-N-2-(dimethylamino)-2-(naphthalen-1-yl)ethylethanediamide)
- 2138166-62-6(2,2-Difluoro-3-[methyl(2-methylbutyl)amino]propanoic acid)
- 89640-58-4(2-Iodo-4-nitrophenylhydrazine)
- 1449132-38-0(3-Fluoro-5-(2-fluoro-5-methylbenzylcarbamoyl)benzeneboronic acid)
- 2034271-14-0(2-(1H-indol-3-yl)-N-{[6-(thiophen-2-yl)-[1,2,4]triazolo[4,3-b]pyridazin-3-yl]methyl}acetamide)