Cas no 1797760-87-2 (N-{[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl}cyclopropanesulfonamide)
N-{[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl}cyclopropanesulfonamide Chemische en fysische eigenschappen
Naam en identificatie
-
- N-[[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl]cyclopropanesulfonamide
- N-{[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl}cyclopropanesulfonamide
-
- Inchi: 1S/C13H13NO3S3/c15-13(9-5-6-18-8-9)12-4-1-10(19-12)7-14-20(16,17)11-2-3-11/h1,4-6,8,11,14H,2-3,7H2
- InChI-sleutel: VNOAGNHNLHTECG-UHFFFAOYSA-N
- LACHT: C1(S(NCC2SC(C(C3C=CSC=3)=O)=CC=2)(=O)=O)CC1
N-{[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl}cyclopropanesulfonamide Prijsmeer >>
| Gerelateerde categorieën | No. | Product Name | Cas No. | Zuiverheid | Specificatie | Prijs | updatetijd | Onderzoek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Life Chemicals | F6413-1714-2μmol |
N-{[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl}cyclopropanesulfonamide |
1797760-87-2 | 2μmol |
$57.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6413-1714-5μmol |
N-{[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl}cyclopropanesulfonamide |
1797760-87-2 | 5μmol |
$63.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6413-1714-10μmol |
N-{[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl}cyclopropanesulfonamide |
1797760-87-2 | 10μmol |
$69.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6413-1714-20μmol |
N-{[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl}cyclopropanesulfonamide |
1797760-87-2 | 20μmol |
$79.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6413-1714-1mg |
N-{[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl}cyclopropanesulfonamide |
1797760-87-2 | 1mg |
$54.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6413-1714-2mg |
N-{[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl}cyclopropanesulfonamide |
1797760-87-2 | 2mg |
$59.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6413-1714-3mg |
N-{[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl}cyclopropanesulfonamide |
1797760-87-2 | 3mg |
$63.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6413-1714-4mg |
N-{[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl}cyclopropanesulfonamide |
1797760-87-2 | 4mg |
$66.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6413-1714-5mg |
N-{[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl}cyclopropanesulfonamide |
1797760-87-2 | 5mg |
$69.0 | 2023-09-09 | ||
| Life Chemicals | F6413-1714-10mg |
N-{[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl}cyclopropanesulfonamide |
1797760-87-2 | 10mg |
$79.0 | 2023-09-09 |
N-{[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl}cyclopropanesulfonamide Gerelateerde literatuur
-
Jing Yu,Yu-Qi Lyu,Jiapeng Liu,Mohammed B. Effat,Junxiong Wu J. Mater. Chem. A, 2019,7, 17995-18002
-
Suneel Gangada,Naresh Duvva,Raghu Chitta Phys. Chem. Chem. Phys., 2018,20, 21352-21367
-
Abdelaziz Houmam,Emad M. Hamed Chem. Commun., 2012,48, 11328-11330
-
Jason Wan Lab Chip, 2020,20, 4528-4538
-
Ana G. Neo,Ana Bornadiego,Jesús Díaz,Stefano Marcaccini,Carlos F. Marcos Org. Biomol. Chem., 2013,11, 6546-6555
Aanvullende informatie over N-{[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl}cyclopropanesulfonamide
Een Diepgaande Analyse van N-{[5-(thiofeen-3-carbonyl)thiofeen-2-yl]methyl}cyclopropaansulfonamide (CAS-nummer 1797760-87-2)
De verbinding N-{[5-(thiofeen-3-carbonyl)thiofeen-2-yl]methyl}cyclopropaansulfonamide, met het CAS-nummer 1797760-87-2, is een veelbelovend molecuul in de wereld van organische chemie en farmaceutisch onderzoek. Deze stof valt op door zijn unieke structuur, die een combinatie van thiofeenringen en een cyclopropaansulfonamide-groep omvat. Dergelijke moleculen trekken steeds meer aandacht vanwege hun potentiële toepassingen in medicijnontwikkeling en materiaalwetenschap.
Een van de meest besproken onderwerpen in verband met dit type verbindingen is hun rol in de gericht medicijnontwerp. Onderzoekers zijn bijzonder geïnteresseerd in hoe de thiofeen-carbonyl-groep kan bijdragen aan de bindingseigenschappen van het molecuul met biologische doelwitten. Dit maakt N-{[5-(thiofeen-3-carbonyl)thiofeen-2-yl]methyl}cyclopropaansulfonamide een waardevol onderwerp voor studies naar nieuwe therapeutische middelen.
Daarnaast is er groeiende belangstelling voor de synthesewegen van dergelijke complexe moleculen. Chemici zoeken naar efficiënte methoden om thiofeenderivaten te produceren met hoge opbrengsten en zuiverheid. De aanwezigheid van zowel een sulfonamide- als een thiofeen-groep in deze verbinding biedt unieke mogelijkheden voor structurele modificatie, wat belangrijk is voor het optimaliseren van fysisch-chemische eigenschappen.
In het kader van duurzame chemie zijn er ook vragen over de milieuvriendelijkheid van de productieprocessen voor dit soort verbindingen. Onderzoekers onderzoeken alternatieve routes die minder schadelijke bijproducten genereren of die gebruikmaken van groene oplosmiddelen. Dit sluit aan bij de bredere trend in de chemische industrie om processen te verduurzamen.
Wat de fysische eigenschappen betreft, is N-{[5-(thiofeen-3-carbonyl)thiofeen-2-yl]methyl}cyclopropaansulfonamide een interessant studieobject vanwege zijn mogelijke polymorfe vormen en kristalstructuren. Dergelijke kenmerken kunnen van invloed zijn op de oplosbaarheid en biologische beschikbaarheid, wat cruciaal is voor farmaceutische toepassingen.
Op het gebied van materiaalwetenschap wordt ook onderzoek gedaan naar de elektronische eigenschappen van thiofeenbevattende verbindingen zoals deze. Hun potentieel in organische elektronica, zoals organische halfgeleiders of photovoltaïsche materialen, wordt actief bestudeerd. De unieke elektronenverdeling in het molecuul kan bijdragen aan interessante geleidende of opto-elektronische eigenschappen.
Voor analytische chemici is de identificatie en karakterisering van CAS 1797760-87-2 een belangrijk onderwerp. Technieken zoals massaspectrometrie, NMR-spectroscopie en röntgendiffractie worden gebruikt om de structuur te bevestigen en zuiverheid te garanderen. Dit is vooral relevant voor kwaliteitscontrole in onderzoeks- en productieomgevingen.
In farmacologisch onderzoek zijn er vragen over de ADME-eigenschappen (Absorptie, Distributie, Metabolisme en Excretie) van dit molecuul. De aanwezigheid van zowel polaire (sulfonamide) als apolaire (cyclopropaan, thiofeen) groepen maakt de voorspelling van deze eigenschappen complex maar boeiend voor wetenschappers.
Met de opkomst van computational chemistry en moleculaire modellering worden ook steeds meer studies gedaan naar de theoretische eigenschappen van dit molecuul. Onderzoekers gebruiken dichtheidsfunctionaaltheorie (DFT) berekeningen om elektronische structuren, bindingssterktes en reactiviteit te voorspellen, wat tijd en middelen kan besparen in experimenteel onderzoek.
De stabiliteit van N-{[5-(thiofeen-3-carbonyl)thiofeen-2-yl]methyl}cyclopropaansulfonamide onder verschillende omstandigheden (pH, temperatuur, licht) is een ander belangrijk onderzoeksthema. Dit is van cruciaal belang voor de ontwikkeling van formuleringen en opslagcondities, vooral in farmaceutische context.
Tot slot is er in academische kringen interesse in de mogelijke biologische activiteiten van dit molecuul. Hoewel er nog geen uitgebreide farmacologische gegevens beschikbaar zijn, suggereert de structurele gelijkenis met andere bioactieve verbindingen dat er potentieel zou kunnen zijn voor verschillende toepassingen in de geneesmiddelenontwikkeling.
1797760-87-2 (N-{[5-(thiophene-3-carbonyl)thiophen-2-yl]methyl}cyclopropanesulfonamide) Gerelateerde producten
- 332062-08-5(Fmoc-S-3-amino-4,4-diphenyl-butyric acid)
- 1270529-38-8(1,2,3,4,5,6-Hexahydro-[2,3]bipyridinyl-6-ol)
- 2680771-01-9(4-cyclopentyl-3-{(prop-2-en-1-yloxy)carbonylamino}butanoic acid)
- 2098070-20-1(2-(3-(Pyridin-3-yl)-1H-pyrazol-1-yl)acetimidamide)
- 1444113-98-7(N-(3-cyanothiolan-3-yl)-2-[(2,2,2-trifluoroethyl)sulfanyl]pyridine-4-carboxamide)
- 941977-17-9(N'-(3-chloro-2-methylphenyl)-N-2-(dimethylamino)-2-(naphthalen-1-yl)ethylethanediamide)
- 2138166-62-6(2,2-Difluoro-3-[methyl(2-methylbutyl)amino]propanoic acid)
- 89640-58-4(2-Iodo-4-nitrophenylhydrazine)
- 1449132-38-0(3-Fluoro-5-(2-fluoro-5-methylbenzylcarbamoyl)benzeneboronic acid)
- 2034271-14-0(2-(1H-indol-3-yl)-N-{[6-(thiophen-2-yl)-[1,2,4]triazolo[4,3-b]pyridazin-3-yl]methyl}acetamide)