Cas no 1370040-72-4 ((8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid)
(8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid Chemische en fysische eigenschappen
Naam en identificatie
-
- (8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid
- AT12700
- SB68191
- boronic acid, (8-methyl-3-quinolinyl)-
- Boronic acid, B-(8-methyl-3-quinolinyl)-
- 1370040-72-4
- MFCD27500865
- ALBB-028878
- 8-METHYLQUINOLIN-3-YLBORONIC ACID
- LS-10034
- EN300-153758
- DB-384568
- CS-0175855
- B-(8-Methyl-3-quinolinyl)boronic acid
- AKOS025141893
- (8-methyl-3-quinolinyl)boronic acid
- Z1723815218
- SY288776
- (8-Methylquinolin-3-yl)boronicacid
-
- MDL: MFCD27500865
- Inchi: 1S/C10H10BNO2/c1-7-3-2-4-8-5-9(11(13)14)6-12-10(7)8/h2-6,13-14H,1H3
- InChI-sleutel: QNMGKSYRNLBGNT-UHFFFAOYSA-N
- LACHT: OB(C1=CN=C2C(C)=CC=CC2=C1)O
Berekende eigenschappen
- Exacte massa: 187.0804587g/mol
- Monoisotopische massa: 187.0804587g/mol
- Aantal isotopen atomen: 0
- Aantal waterstofbonddonors: 2
- Aantal waterstofbondacceptatoren: 3
- Zware atoomtelling: 14
- Aantal draaibare bindingen: 1
- Complexiteit: 201
- Aantal covalent gebonden eenheden: 1
- Gedefinieerd atoomstereocentrumaantal: 0
- Ongedefinieerd atoomstereocentrumaantal: 0
- Gedefinieerd stereocenter aantal obligaties: 0
- Ongedefinieerd stereocenter aantal bindingen: 0
- Topologisch pooloppervlak: 53.4
(8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid Prijsmeer >>
| Gerelateerde categorieën | No. | Product Name | Cas No. | Zuiverheid | Specificatie | Prijs | updatetijd | Onderzoek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TRC | M354708-50mg |
(8-methylquinolin-3-yl)boronic acid |
1370040-72-4 | 50mg |
$ 50.00 | 2022-06-03 | ||
| TRC | M354708-100mg |
(8-methylquinolin-3-yl)boronic acid |
1370040-72-4 | 100mg |
$ 70.00 | 2022-06-03 | ||
| TRC | M354708-500mg |
(8-methylquinolin-3-yl)boronic acid |
1370040-72-4 | 500mg |
$ 275.00 | 2022-06-03 | ||
| Matrix Scientific | 159554-0.500g |
(8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid |
1370040-72-4 | 0.500g |
$320.00 | 2021-06-28 | ||
| Matrix Scientific | 159554-1g |
(8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid |
1370040-72-4 | 1g |
$400.00 | 2021-06-28 | ||
| Matrix Scientific | 159554-5g |
(8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid |
1370040-72-4 | 5g |
$1,200.00 | 2021-06-28 | ||
| abcr | AB417476-250 mg |
(8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid |
1370040-72-4 | 250mg |
€193.50 | 2023-04-24 | ||
| abcr | AB417476-1 g |
(8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid |
1370040-72-4 | 1g |
€289.80 | 2023-04-24 | ||
| abcr | AB417476-5 g |
(8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid |
1370040-72-4 | 5g |
€1012.20 | 2023-04-24 | ||
| Chemenu | CM208449-1g |
(8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid |
1370040-72-4 | 97% | 1g |
$268 | 2023-02-18 |
(8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid Gerelateerde literatuur
-
Joseph W. Bennett,Diamond T. Jones,Blake G. Hudson,Joshua Melendez-Rivera,Robert J. Hamers,Sara E. Mason Environ. Sci.: Nano, 2020,7, 1642-1651
-
Brindha J.,Balamurali M. M.,Kaushik Chanda RSC Adv., 2019,9, 34720-34734
-
Shintaro Takata,Yoshihiro Miura Phys. Chem. Chem. Phys., 2014,16, 24784-24789
-
5. Estimating and correcting interference fringes in infrared spectra in infrared hyperspectral imagingGhazal Azarfar,Ebrahim Aboualizadeh,Nicholas M. Walter,Simona Ratti,Camilla Olivieri,Alessandra Norici,Michael Nasse,Achim Kohler,Mario Giordano Analyst, 2018,143, 4674-4683
Aanvullende informatie over (8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid
Recente Ontwikkelingen in de Chemo-Bio-Medische Industrie: Een Focussen op 1370040-72-4 en (8-Methylquinolin-3-yl)boronic Acid
De chemo-bio-medische sector heeft onlangs merkbare vooruitgang geboekt dankzij innovatieve ontwikkelingen in moleculaire ontwerpen en synthetische methoden. Dit artikel richt zich specifiek op twee belangrijke componenten: 1370040-72-4 en (8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid. Deze stoffen spelen een cruciale rol in moderne farmaceutische en materialenwetenschappelijke onderzoeken.
Het CAS-nummer 1370040-72-4 verwijst naar een specifieke chemische compound die kenbaar is door zijn unieke structurele eigenschappen. Deze compound wordt intensief bestudeerd voor zijn potentiele toepassingen in de ontwikkeling van nieuwe geneesmiddelen. Recente studies hebben aangetoond dat deze stof beloftevol is in het bestrijden van zeldzame ziekten door zijn specifieke interactie met doelwitmolécules.
(8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid daarentegen is een belangrijk bouwsteencil in de organische syntheses. Dit boronzuur is van cruciaal belang bij de vorming van complexe ringstructuren, zoals die nodig zijn voor het ontwerp van antitumorale agenen. De specificiteit van deze compound maakt het mogelijk om hoog precisie bij moleculaire constructies te bereiken, wat essentieel is voor de ontwikkeling van doelgerichte therapieën.
Een recente publicatie in het tijdschrift "Journal of Medicinal Chemistry" heeft de prestaties van (8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid geanalyseerd in verschillende syntheseroutes. De resultaten tonen een significante verbetering aan in de selectiviteit en effectiviteit van de gegenereerde moleculen, wat direct kan leiden tot betere farmaceutische preparaten.
Tijdens een internationale conferentie over materialenwetenschap werd ook aandacht besteed aan de toepassingen van 1370040-72-4 in bio-sensor technologie. Onderzoekers hebben laten zien dat deze compound unieke eigenschappen heeft die geschikt zijn voor het ontwikkelen van hooggevoelige detectiesterctoren, wat potentiële toepassingen heeft in de vroege diagnose van ziekten.
In conclusie brengen deze twee componenten, 1370040-72-4 en (8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid, een revolutionair potentieel mee voor de chemo-bio-medische sector. Door verdere onderzoek en ontwikkeling kunnen deze stoffen bijdragen aan significante vooruitgang in farmaceutisch onderzoek en materialeninnovatie.
1370040-72-4 ((8-Methylquinolin-3-yl)boronic acid) Gerelateerde producten
- 332062-08-5(Fmoc-S-3-amino-4,4-diphenyl-butyric acid)
- 1270529-38-8(1,2,3,4,5,6-Hexahydro-[2,3]bipyridinyl-6-ol)
- 2680771-01-9(4-cyclopentyl-3-{(prop-2-en-1-yloxy)carbonylamino}butanoic acid)
- 2098070-20-1(2-(3-(Pyridin-3-yl)-1H-pyrazol-1-yl)acetimidamide)
- 1444113-98-7(N-(3-cyanothiolan-3-yl)-2-[(2,2,2-trifluoroethyl)sulfanyl]pyridine-4-carboxamide)
- 941977-17-9(N'-(3-chloro-2-methylphenyl)-N-2-(dimethylamino)-2-(naphthalen-1-yl)ethylethanediamide)
- 2138166-62-6(2,2-Difluoro-3-[methyl(2-methylbutyl)amino]propanoic acid)
- 89640-58-4(2-Iodo-4-nitrophenylhydrazine)
- 1449132-38-0(3-Fluoro-5-(2-fluoro-5-methylbenzylcarbamoyl)benzeneboronic acid)
- 2034271-14-0(2-(1H-indol-3-yl)-N-{[6-(thiophen-2-yl)-[1,2,4]triazolo[4,3-b]pyridazin-3-yl]methyl}acetamide)