Cas no 13548-69-1 (2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride)
2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride Chemische en fysische eigenschappen
Naam en identificatie
-
- 9H-Fluorene-2,7-diamine dihydrochloride
- 2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride
- 9H-Fluorene-2,7-diamine
- 2,7-Fluorenediammonium dichloride
- 2,7-Fluoroenediamine
- 2,7-Diaminofluorene2HCl
- 2,7-Fluorenyldiamine2HCl
- 2,7-DIAMINOFLUORENE DI HCL
- 9H-Fluorene-2,7-diamine (9CI)
- (7-amino-9H-fluoren-2-yl)amine
- 2,7-fluorenyldiamine hydrochloride
- FLUORENE-2,7-DIAMINE DIHYDROCHLORIDE
- 2,7-Diaminofluorene Di hydrochloride
- 2,7-DIAMINOFLUORENEDIHYDROCHLORIDE
- 2,7-Diaminofluorene diHCl
- 2,7-diamino-fluoren dihydrochloride
- 2,7-fluorenylenediammonium dichloride
- fluorene-2,7-diamine dihy
- SCHEMBL867181
- AKOS015845038
- MFCD00012535
- D89592
- 9H-fluorene-2,7-diamine;dihydrochloride
- 9H-Fluorene-2,7-diaminedihydrochloride
- 2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride, >/=98%
- 9H-Fluorene-2,7-diamine, hydrochloride (1:2)
- DTXSID401338072
- 9H-Fluorene-2,7-diamine, dihydrochloride
- D0093
- 13548-69-1
- AS-64076
- (7-azaniumyl-9H-fluoren-2-yl)azanium;dichloride
- C13H12N2.2ClH
- C13-H12-N2.2Cl-H
- 9H-Fluorene-2,7-diamine, dihydrochloride (9CI)
- Fluorene-2,7-diamine, dihydrochloride (8CI)
- NS00085668
- DB-020260
- QJXYCUYLZDQRIN-UHFFFAOYSA-N
-
- MDL: MFCD00012535
- Inchi: 1S/C13H12N2.2ClH/c14-10-1-3-12-8(6-10)5-9-7-11(15)2-4-13(9)12;;/h1-4,6-7H,5,14-15H2;2*1H
- InChI-sleutel: QJXYCUYLZDQRIN-UHFFFAOYSA-N
- LACHT: Cl.Cl.NC1C=CC2C3C=CC(=CC=3CC=2C=1)N
Berekende eigenschappen
- Exacte massa: 268.05300
- Monoisotopische massa: 196.100048
- Aantal isotopen atomen: 0
- Aantal waterstofbonddonors: 4
- Aantal waterstofbondacceptatoren: 2
- Zware atoomtelling: 17
- Aantal draaibare bindingen: 0
- Complexiteit: 217
- Aantal covalent gebonden eenheden: 3
- Gedefinieerd atoomstereocentrumaantal: 0
- Ongedefinieerd atoomstereocentrumaantal: 0
- Gedefinieerd stereocenter aantal obligaties: 0
- Ongedefinieerd stereocenter aantal bindingen: 0
- Oppervlakte lading: 0
- XLogP3: 2.6
- Topologisch pooloppervlak: 52
Experimentele eigenschappen
- Kleur/vorm: 灰色至棕色固体
- Dichtheid: 1.283
- Smeltpunt: 260-310 ºC
- Kookpunt: 467ºC at 760 mmHg
- Vlampunt: 283.6 ºC
- Waterverdelingscoëfficiënt: 微溶
- PSA: 52.04000
- LogboekP: 5.18860
- Merck: 14,4156
- Gevoeligheid: Light Sensitive
- Oplosbaarheid: 稍微可溶解的
- Dampfdruk: 0.0±1.2 mmHg at 25°C
2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride Beveiligingsinformatie
-
Symbool:
- Prompt:警告
- Signaalwoord:警告
- Gevaarverklaring: H302-H315-H319
- Waarschuwingsverklaring: P264-P270-P280-P301+P312+P330-P302+P352+P332+P313+P362+P364-P305+P351+P338+P337+P313-P501
- Vervoersnummer gevaarlijk materiaal:2811
- Code gevarencategorie: R22;R40;R68
- Veiligheidsinstructies: S45-S36/37
- RTECS:LL7050000
-
Identificatie van gevaarlijk materiaal:
- Verpakkingsgroep:II
- Gevaarsniveau:6.1
- Veiligheidstermijn:6.1
- Verpakkingsgroep:II
- Risicozinnen:R22; R40; R68
- Gevaarklasse:6.1
- PackingGroup:II
- Opslagvoorwaarde:Store below +30°C.
2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride Douanegegevens
- HS-CODE:2921590090
- Douanegegevens:
中国海关编码:
2921590090概述:
2921590090. 其他芳香多胺及衍生物及它们的盐. 增值税率:17.0%. 退税率:13.0%. 监管条件:无. 最惠国关税:6.5%. 普通关税:30.0%
申报要素:
品名, 成分含量, 用途
Summary:
2921590090. other aromatic polyamines and their derivatives; salts thereof. VAT:17.0%. Tax rebate rate:13.0%. . MFN tariff:6.5%. General tariff:30.0%
2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride Prijsmeer >>
| Gerelateerde categorieën | No. | Product Name | Cas No. | Zuiverheid | Specificatie | Prijs | updatetijd | Onderzoek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alichem | A019149807-100g |
9H-Fluorene-2,7-diamine dihydrochloride |
13548-69-1 | 97% | 100g |
682.64 USD | 2021-06-15 | |
| Fluorochem | 225684-5g |
9H-Fluorene-2,7-diamine dihydrochloride |
13548-69-1 | 95% | 5g |
£104.00 | 2022-02-28 | |
| SHANG HAI JI ZHI SHENG HUA Technology Co., Ltd. | X67875-1g |
9H-Fluorene-2,7-diamine dihydrochloride |
13548-69-1 | ≥98% | 1g |
¥458.0 | 2023-09-05 | |
| SHANG HAI MAI KE LIN SHENG HUA Technology Co., Ltd. | D865613-1g |
2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride |
13548-69-1 | ≥98% | 1g |
¥568.00 | 2022-01-12 | |
| SHANG HAI MAI KE LIN SHENG HUA Technology Co., Ltd. | D865613-5g |
2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride |
13548-69-1 | ≥98% | 5g |
¥1,688.00 | 2022-01-12 | |
| TRC | D414995-500mg |
2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride |
13548-69-1 | 500mg |
$110.00 | 2023-05-18 | ||
| TRC | D414995-1g |
2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride |
13548-69-1 | 1g |
$ 125.00 | 2022-06-05 | ||
| TRC | D414995-2.5g |
2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride |
13548-69-1 | 2.5g |
$276.00 | 2023-05-18 | ||
| TRC | D414995-5g |
2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride |
13548-69-1 | 5g |
$454.00 | 2023-05-18 | ||
| SHANG HAI XIAN DING Biotechnology Co., Ltd. | WG587-5g |
2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride |
13548-69-1 | 98.0%(LC) | 5g |
¥1594.0 | 2022-05-30 |
2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride Leveranciers
2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride Gerelateerde literatuur
-
Stéphane Dufresne,Sergio Andrés Pérez Guarìn,Andréanne Bolduc,Alex N. Bourque,W. G. Skene Photochem. Photobiol. Sci. 2009 8 796
-
Elvira Bindewald,Roxana Lorenz,Olaf Hübner,Dominik Brox,Dirk-Peter Herten,Elisabeth Kaifer,Hans-J?rg Himmel Dalton Trans. 2015 44 3467
-
Snigdha Panda,Palas Baran Pati,Sanjio S. Zade Chem. Commun. 2011 47 4174
-
Paolo Coghi,Antonio Papagni,Riccardo Po,Anna Calabrese,Alessandra Tacca,Alberto Savoini,Milda Stuknyte New J. Chem. 2015 39 3615
-
Ming Jin,Jean-Pierre Malval,Fabrice Morlet-Savary,Hélène Chaumeil,Albert Defoin,Pinar Batat,Gediminas Jonusauskas Phys. Chem. Chem. Phys. 2009 11 2622
Aanvullende informatie over 2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride
Professionele introductie van CAS nr. 13548-69-1: 2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride
De stof met CAS nr. 13548-69-1, bekend als 2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride, is een belangrijk compound in de wereld van de organische chemie en heeft diverse toepassingen in de wetenschap en industrie. Dit compound bestaat uit een fluoreen-hulpje met twee amine groepen op posities 2 en 7, wat een unieke combinatie van electronenrijke en potentiële reageerbare kenmerken creëert. De aanwezigheid van hydrochloride ionen draagt bij aan de wateroplosbaarheid en stabiliteit van het compound, waardoor het geschikt is voor gebruik in verschillende chemische processen.
Een van de belangrijkste eigenschappen van 2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride is zijn hoge fluorescentiecapaciteit. Dit maakt het ideaal als markeringsagent in biologische systemen, zoals in cellulaire studies en DNA-analyse. De mogelijkheid om deze stof te gebruiken in fluorescent labeling heeft geleid tot een toenemende belangstelling in de biomedical sciences en pharmacologie.
Tegenwoordig is er een sterke focus op duurzame ontwikkeling en groene chemie, wat ook voor dit compound relevant is. De synthese van 2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride kan worden uitgevoerd via verschillende methoden, waaronder katalyseerde reacties en bioinspireerde synthese. Deze benaderingen niet alleen verbeteren de efficiency van het productieproces maar dragen ook bij aan het verminderen van milieuvervuiling.
Een ander actueel thema dat aansluit bij deze stof is zijn toepassing in material science, vooral in het ontwikkelen van nieuwe polymeren en semi-conductors. Door zijn unieke elektronische eigenschappen kan 2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride worden gebruikt als bouwsteen voor materialen die geschikt zijn voor toepassingen in flexibele elektronica en zonne-energiecellen.
In recente jaren is er ook een toenemende interesse ontstaan voor dit compound in het kader van drug development. De mogelijkheid om dit compound te gebruiken als basis voor nieuwe farmaceutische producten biedt beloften voor innovatieve therapieën tegen verschillende ziekten.
Tenslotte draagt de onderzoek naar CAS nr. 13548-69-1 bij aan onze begrip van complexe moleculaire systemen en hun toepassingen in verschillende disciplines. Door continu onderzoek en ontwikkeling blijft deze stof een belangrijk onderwerp van interesse voor wetenschappers en industrieëls over de hele wereld.
13548-69-1 (2,7-Diaminofluorene Dihydrochloride) Gerelateerde producten
- 153-78-6(2-Aminofluorene)
- 347841-44-5(2-Aminofluorene-d11)
- 1268519-74-9(9,9-Diphenyl-9H-fluoren-2-amine)
- 5178-56-3(9H-fluorene-2,7-diamine monohydrochloride)
- 525-64-4(2,7-Diaminofluorene)
- 376356-61-5(TASBF)
- 70902-51-1(Aminylium, 9H-fluoren-2-yl-)
- 139957-04-3(Aminylium, 9H-fluoren-3-yl-)
- 622011-41-0(9,9'-Spirobi[fluorene]-3,3',6,6'-tetramine)
- 118951-68-1(9,9'-Spirobi[fluoren]-2-amine)