Cas no 1261856-92-1 (4-Chloro-3,4'-bis-(trifluoromethyl)biphenyl)
4-Chloro-3,4'-bis-(trifluoromethyl)biphenyl Chemische en fysische eigenschappen
Naam en identificatie
-
- 4-Chloro-3,4'-bis-(trifluoromethyl)biphenyl
-
- Inchi: 1S/C14H7ClF6/c15-12-6-3-9(7-11(12)14(19,20)21)8-1-4-10(5-2-8)13(16,17)18/h1-7H
- InChI-sleutel: QGTXXXUVWFGFFV-UHFFFAOYSA-N
- LACHT: ClC1C=CC(=CC=1C(F)(F)F)C1C=CC(C(F)(F)F)=CC=1
Berekende eigenschappen
- Aantal waterstofbonddonors: 0
- Aantal waterstofbondacceptatoren: 6
- Zware atoomtelling: 21
- Aantal draaibare bindingen: 1
- Complexiteit: 342
- XLogP3: 5.9
- Topologisch pooloppervlak: 0
4-Chloro-3,4'-bis-(trifluoromethyl)biphenyl Prijsmeer >>
| Gerelateerde categorieën | No. | Product Name | Cas No. | Zuiverheid | Specificatie | Prijs | updatetijd | Onderzoek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alichem | A011011202-250mg |
4-Chloro-3,4'-bis-(trifluoromethyl)biphenyl |
1261856-92-1 | 97% | 250mg |
489.60 USD | 2021-07-04 | |
| Alichem | A011011202-500mg |
4-Chloro-3,4'-bis-(trifluoromethyl)biphenyl |
1261856-92-1 | 97% | 500mg |
782.40 USD | 2021-07-04 | |
| Alichem | A011011202-1g |
4-Chloro-3,4'-bis-(trifluoromethyl)biphenyl |
1261856-92-1 | 97% | 1g |
1,490.00 USD | 2021-07-04 |
4-Chloro-3,4'-bis-(trifluoromethyl)biphenyl Gerelateerde literatuur
-
Yukiya Kitayama Polym. Chem., 2014,5, 2784-2792
-
Gaurav J. Shah,Eric P.-Y. Chiou,Ming C. Wu,Chang-Jin “CJ” Kim Lab Chip, 2009,9, 1732-1739
-
3. Estimating and correcting interference fringes in infrared spectra in infrared hyperspectral imagingGhazal Azarfar,Ebrahim Aboualizadeh,Nicholas M. Walter,Simona Ratti,Camilla Olivieri,Alessandra Norici,Michael Nasse,Achim Kohler,Mario Giordano Analyst, 2018,143, 4674-4683
-
Denis V. Korchagin,Elena A. Yureva,Alexander V. Akimov,Eugenii Ya. Misochko,Gennady V. Shilov,Artem D. Talantsev,Roman B. Morgunov,Alexander A. Shakin,Sergey M. Aldoshin,Boris S. Tsukerblat Dalton Trans., 2017,46, 7540-7548
-
Jing Yu,Yu-Qi Lyu,Jiapeng Liu,Mohammed B. Effat,Junxiong Wu J. Mater. Chem. A, 2019,7, 17995-18002
Aanvullende informatie over 4-Chloro-3,4'-bis-(trifluoromethyl)biphenyl
4-Chloro-3,4'-bis-(trifluoromethyl)biphenyl
4-Chloro-3,4'-bis-(trifluoromethyl)biphenyl, ook bekend als CAS nummer 1261856-92-1, is een belangrijk organisch verbinding in de wereld van de scheikunde en farmaceutische onderzoek. Deze verbinding trekt steeds meer aandacht van wetenschappers en industrie omdat zij potentieel belangrijke toepassingen heeft in verschillende gebieden, zoals medicinale chemie, materiaalkunde, en biotechnologie.
De structuur van 4-Chloro-3,4'-bis-(trifluoromethyl)biphenyl bestaat uit een biphenylsysteem waarbij een chloraatoom aan de 4e positie van het basisfenyl is gevestigd, terwijl twee trifluoromethylgroepen aan de 3e en 4' positie zijn aangebracht. Deze substituenten dragen niet alleen bij aan de chemische stabiliteit van de verbinding, maar creëren ook specifieke interacties die cruciaal zijn voor haar functionele eigenschappen.
Een van de belangrijkste redenen waarom 4-Chloro-3,4'-bis-(trifluoromethyl)biphenyl zo interessant is, is haar rol in het ontwerp van nieuwe farmaceutische middelen. Door haar unieke structuur kan deze verbinding worden gebruikt als basis voor het ontwikkelen van medicijnen die gericht zijn op specifieke ziekteprocessen, zoals kanker en infectieziekten. Dit wordt steeds meer onderzocht in academisch onderzoek en industriële ontwikkelingsprojecten.
Recentelijk zijn er veel vragen gesteld over de toepassingen van dergelijke complexe organische verbindingen in het kader van sustainable chemistry. Hierbij speelt de syntheseroute van 4-Chloro-3,4'-bis-(trifluoromethyl)biphenyl een cruciale rol. Wetenschappers onderzoeken momenteel hoe deze verbinding kan worden geproduceerd op een milieuvriendelijke wijze, wat niet alleen economisch gunstig is maar ook bijdraagt aan een duurzamere toekomst.
Verder heeft deze verbinding ook toepassingen in het gebied van material science. Door haar unieke eigenschappen kan ze worden gebruikt in het ontwikkelen van nieuwe polymeren en composieten die geschikt zijn voor extreme omgevingen. Dit maakt haar een belangrijk component in innovatieve technologische ontwikkelingen.
Het is ook relevант om te merken dat er steeds meer interesse groeit naar dit soort specifieke organische verbindingen bij het ontwikkelen van sensors en detectoren voor chemische analyse. Hierbij speelt de specifieke interactieve eigenschappen van 4-Chloro-3,4'-bis-(trifluoromethyl)biphenyl een belangrijke rol.
Tot slot kan worden gezegd dat 4-Chloro-3,4'-bis-(trifluoromethyl)biphenyl, met CAS nummer 1261856-92-1, een veelbelovende compound is die zich steeds meer bewijst in verschillende wetenschappelijke en industriële contexten. Door voortdurend onderzoek en innovatie blijven wetenschappers en ingenieurs op zoek naar nieuwe toepassingen die kunnen bijdragen aan zowel medische als technologische vooruitgang.
1261856-92-1 (4-Chloro-3,4'-bis-(trifluoromethyl)biphenyl) Gerelateerde producten
- 2098070-20-1(2-(3-(Pyridin-3-yl)-1H-pyrazol-1-yl)acetimidamide)
- 2680771-01-9(4-cyclopentyl-3-{(prop-2-en-1-yloxy)carbonylamino}butanoic acid)
- 1444113-98-7(N-(3-cyanothiolan-3-yl)-2-[(2,2,2-trifluoroethyl)sulfanyl]pyridine-4-carboxamide)
- 332062-08-5(Fmoc-S-3-amino-4,4-diphenyl-butyric acid)
- 1270529-38-8(1,2,3,4,5,6-Hexahydro-[2,3]bipyridinyl-6-ol)
- 941977-17-9(N'-(3-chloro-2-methylphenyl)-N-2-(dimethylamino)-2-(naphthalen-1-yl)ethylethanediamide)
- 2138166-62-6(2,2-Difluoro-3-[methyl(2-methylbutyl)amino]propanoic acid)
- 89640-58-4(2-Iodo-4-nitrophenylhydrazine)
- 1449132-38-0(3-Fluoro-5-(2-fluoro-5-methylbenzylcarbamoyl)benzeneboronic acid)
- 2034271-14-0(2-(1H-indol-3-yl)-N-{[6-(thiophen-2-yl)-[1,2,4]triazolo[4,3-b]pyridazin-3-yl]methyl}acetamide)