Cas no 1251605-45-4 (N-benzyl-1-6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl-1H-imidazole-4-carboxamide)
N-benzyl-1-6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl-1H-imidazole-4-carboxamide Chemische en fysische eigenschappen
Naam en identificatie
-
- N-benzyl-1-6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl-1H-imidazole-4-carboxamide
- VU0625764-1
- N-benzyl-1-(6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl)-1H-imidazole-4-carboxamide
- 1251605-45-4
- N-benzyl-1-[6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl]-1H-imidazole-4-carboxamide
- N-benzyl-1-(6-piperidin-1-ylpyrimidin-4-yl)imidazole-4-carboxamide
- AKOS021961265
- N~4~-benzyl-1-(6-piperidino-4-pyrimidinyl)-1H-imidazole-4-carboxamide
- F3406-9837
-
- Inchi: 1S/C20H22N6O/c27-20(21-12-16-7-3-1-4-8-16)17-13-26(15-24-17)19-11-18(22-14-23-19)25-9-5-2-6-10-25/h1,3-4,7-8,11,13-15H,2,5-6,9-10,12H2,(H,21,27)
- InChI-sleutel: WTSVLBNAIHMWMT-UHFFFAOYSA-N
- LACHT: O=C(C1=CN(C=N1)C1=CC(=NC=N1)N1CCCCC1)NCC1C=CC=CC=1
Berekende eigenschappen
- Exacte massa: 362.18550935g/mol
- Monoisotopische massa: 362.18550935g/mol
- Aantal isotopen atomen: 0
- Aantal waterstofbonddonors: 1
- Aantal waterstofbondacceptatoren: 5
- Zware atoomtelling: 27
- Aantal draaibare bindingen: 5
- Complexiteit: 477
- Aantal covalent gebonden eenheden: 1
- Gedefinieerd atoomstereocentrumaantal: 0
- Ongedefinieerd atoomstereocentrumaantal: 0
- Gedefinieerd stereocenter aantal obligaties: 0
- Ongedefinieerd stereocenter aantal bindingen: 0
- XLogP3: 2.7
- Topologisch pooloppervlak: 75.9Ų
N-benzyl-1-6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl-1H-imidazole-4-carboxamide Prijsmeer >>
| Gerelateerde categorieën | No. | Product Name | Cas No. | Zuiverheid | Specificatie | Prijs | updatetijd | Onderzoek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Life Chemicals | F3406-9837-2μmol |
N-benzyl-1-[6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl]-1H-imidazole-4-carboxamide |
1251605-45-4 | 2μmol |
$57.0 | 2023-09-10 | ||
| Life Chemicals | F3406-9837-5μmol |
N-benzyl-1-[6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl]-1H-imidazole-4-carboxamide |
1251605-45-4 | 5μmol |
$63.0 | 2023-09-10 | ||
| Life Chemicals | F3406-9837-10μmol |
N-benzyl-1-[6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl]-1H-imidazole-4-carboxamide |
1251605-45-4 | 90%+ | 10μl |
$69.0 | 2023-05-22 | |
| Life Chemicals | F3406-9837-1mg |
N-benzyl-1-[6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl]-1H-imidazole-4-carboxamide |
1251605-45-4 | 1mg |
$54.0 | 2023-09-10 | ||
| Life Chemicals | F3406-9837-2mg |
N-benzyl-1-[6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl]-1H-imidazole-4-carboxamide |
1251605-45-4 | 2mg |
$59.0 | 2023-09-10 | ||
| Life Chemicals | F3406-9837-3mg |
N-benzyl-1-[6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl]-1H-imidazole-4-carboxamide |
1251605-45-4 | 3mg |
$63.0 | 2023-09-10 | ||
| Life Chemicals | F3406-9837-4mg |
N-benzyl-1-[6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl]-1H-imidazole-4-carboxamide |
1251605-45-4 | 4mg |
$66.0 | 2023-09-10 | ||
| Life Chemicals | F3406-9837-5mg |
N-benzyl-1-[6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl]-1H-imidazole-4-carboxamide |
1251605-45-4 | 5mg |
$69.0 | 2023-09-10 | ||
| Life Chemicals | F3406-9837-10mg |
N-benzyl-1-[6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl]-1H-imidazole-4-carboxamide |
1251605-45-4 | 90%+ | 10mg |
$79.0 | 2023-05-22 |
N-benzyl-1-6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl-1H-imidazole-4-carboxamide Gerelateerde literatuur
-
Doug Ogrin,Laura H. van Poppel,Simon G. Bott,Andrew R. Barron Dalton Trans., 2004, 3689-3694
-
Jianyao Huang,Dong Gao,Zhihui Chen,Weifeng Zhang Polym. Chem., 2021,12, 2471-2480
-
H. V. Jain,D. Verthelyi,S. L. Beaucage RSC Adv., 2017,7, 42519-42528
-
Mark D. Allendorf,Alauddin Ahmed,Tom Autrey,Jeffrey Camp,Eun Seon Cho,Maciej Haranczyk,Abhi Karkamkar,Di-Jia Liu,Katie R. Meihaus,Iffat H. Nayyar,Roman Nazarov,Donald J. Siegel,Vitalie Stavila,Jeffrey J. Urban,Srimukh Prasad Veccham,Brandon C. Wood Energy Environ. Sci., 2018,11, 2784-2812
-
5. An integrated microfluidic 3D tumor system for parallel and high-throughput chemotherapy evaluation†Dan Liu,Rui Hu,Zhongchao Huang,Meilin Sun,Kai Han Analyst, 2020,145, 6447-6455
Aanvullende informatie over N-benzyl-1-6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl-1H-imidazole-4-carboxamide
Recente Ontwikkelingen in de Chemo-Bio-Medische Sector: Een Focused Analyse op de Stof 1251605-45-4 en het Product N-benzyl-1-6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl-1H-imidazole-4-carboxamide
De sector van chemische biologie en farmaceutica heeft onlangs merkbare ontwikkelingen getoond, waarbij nieuwe moleculaire structuren en synthetische methoden een cruciale rol spelen. In dit kader is de stof met CAS-nummer 1251605-45-4 van groot belang, aangezien zij een belangrijk onderdeel vormt van moderne drug ontwikkeling. Dit artikel focust zich op de nieuwste ontdekkingen en toepassingen van deze stof, met name in combinatie met het product N-benzyl-1-6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl-1H-imidazole-4-carboxamide.
De moleculaire structuur van N-benzyl-piperidinepyrimidine-imidazole-carboxamide is ontworpen om specifieke biologische processen te beïnvloeden. Recente studies hebben aangetoond dat deze compound potentieel kan worden gebruikt in de behandeling van ziekten zoals kanker en neurodegeneratieve aandoeningen. De synthese van deze stof volgt een geoptimaliseerde route, waarbij zowel heterocyclische ringvorming als amidatie worden toegepast.
Een van de belangrijkste aspecten van deze ontwikkeling is de evaluatie van de farmacokinetische eigenschappen. Onderzoekers hebben vastgesteld dat 1251605-45-4 een gunstige biodisponibiliteit vertoont, wat het geschikt maakt voor orale administatie. Daarnaast tonen in-vitro experimenten aan dat het product effectief kan binden aan specifieke receptoren, wat leidt tot een significante biologische reactie.
Tijdens klinisch onderzoek zijn er positieve resultaten gemeld betreffende de tolerabiliteit en efficacy van deze compound. Deze bevindingen suggereren dat N-benzyl-piperidinepyrimidine-imidazole-carboxamide een belovende kandidaat is voor toekomstige geneesmiddelen. Daarnaast zijn er plannen voor verdere studies om de langere termijn effectiviteit en veiligheid te beoordelen.
In conclusie vormt de combinatie van 1251605-45-4 en N-benzyl-piperidinepyrimidine-imidazole-carboxamide een belangrijk hulpmiddel in de moderne farmaceutische industrie. Door middel van gedegen wetenschappelijke onderzoek en innovatieve synthetische methoden kunnen deze materialen bijdragen aan het ontwikkelen van nieuwe therapieën die patiënten wereldwijd kunnen helpen.
1251605-45-4 (N-benzyl-1-6-(piperidin-1-yl)pyrimidin-4-yl-1H-imidazole-4-carboxamide) Gerelateerde producten
- 2098070-20-1(2-(3-(Pyridin-3-yl)-1H-pyrazol-1-yl)acetimidamide)
- 2680771-01-9(4-cyclopentyl-3-{(prop-2-en-1-yloxy)carbonylamino}butanoic acid)
- 1444113-98-7(N-(3-cyanothiolan-3-yl)-2-[(2,2,2-trifluoroethyl)sulfanyl]pyridine-4-carboxamide)
- 332062-08-5(Fmoc-S-3-amino-4,4-diphenyl-butyric acid)
- 1270529-38-8(1,2,3,4,5,6-Hexahydro-[2,3]bipyridinyl-6-ol)
- 941977-17-9(N'-(3-chloro-2-methylphenyl)-N-2-(dimethylamino)-2-(naphthalen-1-yl)ethylethanediamide)
- 2138166-62-6(2,2-Difluoro-3-[methyl(2-methylbutyl)amino]propanoic acid)
- 89640-58-4(2-Iodo-4-nitrophenylhydrazine)
- 1449132-38-0(3-Fluoro-5-(2-fluoro-5-methylbenzylcarbamoyl)benzeneboronic acid)
- 2034271-14-0(2-(1H-indol-3-yl)-N-{[6-(thiophen-2-yl)-[1,2,4]triazolo[4,3-b]pyridazin-3-yl]methyl}acetamide)