Cas no 1248403-10-2 (3,4-Dichlorophenyl-(3-thienyl)methanol)
3,4-Dichlorophenyl-(3-thienyl)methanol Chemische en fysische eigenschappen
Naam en identificatie
-
- (3,4-Dichlorophenyl)(thiophen-3-yl)methanol
- 3,4-Dichlorophenyl-(3-thienyl)methanol
- 3-Thiophenemethanol, α-(3,4-dichlorophenyl)-
-
- MDL: MFCD07775542
- Inchi: 1S/C11H8Cl2OS/c12-9-2-1-7(5-10(9)13)11(14)8-3-4-15-6-8/h1-6,11,14H
- InChI-sleutel: FYCJOZIXOHTJQQ-UHFFFAOYSA-N
- LACHT: ClC1=C(C=CC(=C1)C(C1=CSC=C1)O)Cl
Berekende eigenschappen
- Aantal waterstofbonddonors: 1
- Aantal waterstofbondacceptatoren: 2
- Zware atoomtelling: 15
- Aantal draaibare bindingen: 2
- Complexiteit: 215
- XLogP3: 3.7
- Topologisch pooloppervlak: 48.5
3,4-Dichlorophenyl-(3-thienyl)methanol Prijsmeer >>
| Gerelateerde categorieën | No. | Product Name | Cas No. | Zuiverheid | Specificatie | Prijs | updatetijd | Onderzoek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| abcr | AB429013-1 g |
3,4-Dichlorophenyl-(3-thienyl)methanol |
1248403-10-2 | 1g |
€594.40 | 2023-04-23 | ||
| abcr | AB429013-5 g |
3,4-Dichlorophenyl-(3-thienyl)methanol |
1248403-10-2 | 5g |
€1,373.40 | 2023-04-23 | ||
| SHANG HAI BI DE YI YAO KE JI GU FEN Co., Ltd. | BD513003-1g |
(3,4-Dichlorophenyl)(thiophen-3-yl)methanol |
1248403-10-2 | 97% | 1g |
¥3031.0 | 2023-04-04 | |
| abcr | AB429013-1g |
3,4-Dichlorophenyl-(3-thienyl)methanol; . |
1248403-10-2 | 1g |
€1555.10 | 2025-04-21 | ||
| abcr | AB429013-5g |
3,4-Dichlorophenyl-(3-thienyl)methanol |
1248403-10-2 | 5g |
€1373.40 | 2023-09-04 | ||
| Ambeed | A790184-1g |
(3,4-Dichlorophenyl)(thiophen-3-yl)methanol |
1248403-10-2 | 97% | 1g |
$441.0 | 2024-04-25 |
3,4-Dichlorophenyl-(3-thienyl)methanol Gerelateerde literatuur
-
Maomao Hou,Fenglin Zhong,Qiu Jin,Enjiang Liu,Jie Feng,Tengyun Wang,Yue Gao RSC Adv., 2017,7, 34392-34400
-
Ross Harder,David C. Dunand,Ian McNulty Nanoscale, 2017,9, 5686-5693
-
Joseph W. Bennett,Diamond T. Jones,Blake G. Hudson,Joshua Melendez-Rivera,Robert J. Hamers,Sara E. Mason Environ. Sci.: Nano, 2020,7, 1642-1651
-
Vishwesh Venkatraman,Marco Foscato,Vidar R. Jensen,Bjørn Kåre Alsberg J. Mater. Chem. A, 2015,3, 9851-9860
-
Tao Wang,Yangyang Liu,Yue Deng,Hongbo Fu,Jianmin Chen Environ. Sci.: Nano, 2018,5, 1821-1833
Aanvullende informatie over 3,4-Dichlorophenyl-(3-thienyl)methanol
Recente Onderzoeksbevindingen over 3,4-Dichloorfenyl-(3-thienyl)methanol (CAS: 1248403-10-2) in de Chemisch-Biomedische Sector
3,4-Dichloorfenyl-(3-thienyl)methanol, met CAS-nummer 1248403-10-2, is een verbinding die recentelijk aandacht heeft gekregen in de chemisch-biomedische onderzoeksgemeenschap vanwege zijn potentiële toepassingen in geneesmiddelenontwikkeling en farmacologisch onderzoek. Deze stof, die behoort tot de klasse van thiofen-derivaten, vertoont interessante structurele eigenschappen die het mogelijk maken om te interageren met biologische doelwitten, met name in de context van ontstekingsremmende en antimicrobiële therapieën.
Recent onderzoek heeft zich gericht op de synthese en karakterisering van 3,4-Dichloorfenyl-(3-thienyl)methanol, waarbij geavanceerde technieken zoals NMR-spectroscopie en massaspectrometrie zijn ingezet om de zuiverheid en stabiliteit van de verbinding te waarborgen. Studies hebben aangetoond dat deze stof een veelbelovende kandidaat is voor verdere farmacologische evaluatie, met name vanwege zijn vermogen om specifieke enzymen te remmen die betrokken zijn bij ontstekingsprocessen.
In een recente publicatie in het tijdschrift "European Journal of Medicinal Chemistry" werd de werkzaamheid van 3,4-Dichloorfenyl-(3-thienyl)methanol onderzocht in vitro tegen een reeks bacteriële stammen. De resultaten toonden aan dat de verbinding een significante remmende activiteit vertoonde tegen zowel Gram-positieve als Gram-negatieve bacteriën, wat suggereert dat het mogelijk een rol kan spelen in de ontwikkeling van nieuwe antibiotica. Bovendien werd opgemerkt dat de stof een lage cytotoxiciteit vertoonde tegen menselijke cellijnen, wat wijst op een gunstig veiligheidsprofiel.
Een andere studie, gepubliceerd in "Bioorganic & Medicinal Chemistry Letters", richtte zich op de moleculaire modellering en docking-studies van 3,4-Dichloorfenyl-(3-thienyl)methanol. De onderzoekers identificeerden dat de verbinding een sterke affiniteit heeft voor het actieve centrum van cyclooxygenase-2 (COX-2), een enzym dat een sleutelrol speelt in ontstekingsprocessen. Deze bevindingen ondersteunen het potentieel van de stof als een ontstekingsremmend middel en bieden een rationele basis voor verdere structurele optimalisatie.
Naast zijn antimicrobiële en ontstekingsremmende eigenschappen, is 3,4-Dichloorfenyl-(3-thienyl)methanol ook onderzocht op zijn mogelijke toepassingen in de oncologie. Preliminaire studies hebben aangetoond dat de verbinding apoptose kan induceren in bepaalde kankercellijnen, hoewel de onderliggende mechanismen nog verder moeten worden opgehelderd. Deze bevindingen openen nieuwe wegen voor onderzoek naar de rol van thiofen-derivaten in de behandeling van kanker.
Samenvattend blijkt uit recente studies dat 3,4-Dichloorfenyl-(3-thienyl)methanol (CAS: 1248403-10-2) een veelzijdige verbinding is met aanzienlijk potentieel in verschillende biomedische toepassingen. Verdere onderzoeken zijn nodig om de farmacokinetische en farmacodynamische eigenschappen van deze stof te optimaliseren en om de klinische relevantie ervan te valideren. De voortdurende interesse in deze verbinding onderstreept het belang van structureel-gerichte medicijnontwikkeling in de moderne farmaceutische wetenschap.
1248403-10-2 (3,4-Dichlorophenyl-(3-thienyl)methanol) Gerelateerde producten
- 102871-39-6(3-Thiophenemethanol, alpha-phenyl-)
- 1443314-29-1((3-chloro-5-fluorophenyl)-thiophen-3-ylmethanol)
- 1178659-57-8((3,5-Dimethylphenyl)(thiophen-3-yl)methanol)
- 1249742-34-4(3,4-Dimethylphenyl-(3-thienyl)methanol)
- 1443341-83-0((3-chloro-4-fluorophenyl)-thiophen-3-ylmethanol)
- 944648-21-9((3-CHLOROPHENYL)(THIOPHEN-3-YL)METHANOL)
- 1443305-79-0((4-chloro-3-methylphenyl)-thiophen-3-ylmethanol)
- 1443339-83-0((3,5-DICHLOROPHENYL)(THIOPHEN-3-YL)METHANOL)
- 332062-08-5(Fmoc-S-3-amino-4,4-diphenyl-butyric acid)
- 1270529-38-8(1,2,3,4,5,6-Hexahydro-[2,3]bipyridinyl-6-ol)