Cas no 1184024-43-8 (3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile)
3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile Chemische en fysische eigenschappen
Naam en identificatie
-
- 3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile
- Benzonitrile, 3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)-
-
- Inchi: 1S/C10H8N4/c1-8-4-9(5-11)2-3-10(8)14-7-12-6-13-14/h2-4,6-7H,1H3
- InChI-sleutel: ZJTMFAYANAWUPH-UHFFFAOYSA-N
- LACHT: C(#N)C1=CC=C(N2C=NC=N2)C(C)=C1
3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile Prijsmeer >>
| Gerelateerde categorieën | No. | Product Name | Cas No. | Zuiverheid | Specificatie | Prijs | updatetijd | Onderzoek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TRC | M322813-10mg |
3-Methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile |
1184024-43-8 | 10mg |
$ 50.00 | 2022-06-04 | ||
| TRC | M322813-50mg |
3-Methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile |
1184024-43-8 | 50mg |
$ 185.00 | 2022-06-04 | ||
| TRC | M322813-100mg |
3-Methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile |
1184024-43-8 | 100mg |
$ 275.00 | 2022-06-04 | ||
| Enamine | EN300-91705-0.05g |
3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile |
1184024-43-8 | 95.0% | 0.05g |
$155.0 | 2025-02-19 | |
| Enamine | EN300-91705-0.1g |
3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile |
1184024-43-8 | 95.0% | 0.1g |
$232.0 | 2025-02-19 | |
| Enamine | EN300-91705-0.25g |
3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile |
1184024-43-8 | 95.0% | 0.25g |
$331.0 | 2025-02-19 | |
| Enamine | EN300-91705-0.5g |
3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile |
1184024-43-8 | 95.0% | 0.5g |
$524.0 | 2025-02-19 | |
| Enamine | EN300-91705-1.0g |
3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile |
1184024-43-8 | 95.0% | 1.0g |
$671.0 | 2025-02-19 | |
| Enamine | EN300-91705-2.5g |
3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile |
1184024-43-8 | 95.0% | 2.5g |
$1315.0 | 2025-02-19 | |
| Enamine | EN300-91705-5.0g |
3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile |
1184024-43-8 | 95.0% | 5.0g |
$1945.0 | 2025-02-19 |
3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile Gerelateerde literatuur
-
Robert P. Davies,Maria A. Giménez,Laura Patel,Andrew J. P. White Dalton Trans., 2008, 5705-5707
-
Hailing Chen,Lu Yin,Meng Liu,Laibing Wang,Michiya Fujiki,Wei Zhang RSC Adv., 2019,9, 4849-4856
-
Xue-Ying Wang,Ying Pei,Min Xie,Zi-He Jin,Ya-Shi Xiao,Yang Wang,Li-Na Zhang,Yan Li,Wei-Hua Huang Lab Chip, 2015,15, 1178-1187
-
Bo Cao,Yin Wei Chem. Commun., 2018,54, 2870-2873
-
Yi-Bin Ruan,Alexis Depauw,Isabelle Leray Org. Biomol. Chem., 2014,12, 4335-4341
Aanvullende informatie over 3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile
Een Diepgaande Analyse van 3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile (CAS 1184024-43-8)
De verbinding 3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile, met CAS-nummer 1184024-43-8, is een veelbestudeerde organische verbinding die steeds meer aandacht krijgt in wetenschappelijke en industriële kringen. Deze stof valt op door zijn unieke moleculaire structuur, die bestaat uit een benzonitril-groep gecombineerd met een 1,2,4-triazool-ring. Deze combinatie maakt het een veelbelovend onderwerp voor onderzoek naar nieuwe materialen en farmaceutische toepassingen.
Een van de redenen waarom 3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile zo interessant is, is zijn potentieel in de ontwikkeling van innovatieve geneesmiddelen. Veel onderzoekers richten zich momenteel op de mogelijkheid om deze verbinding te gebruiken als bouwsteen voor nieuwe therapeutische middelen, vooral vanwege de aanwezigheid van de triazool-groep, die bekend staat om zijn biologische activiteit. Dit sluit aan bij de huidige trend in de farmaceutische industrie om nieuwe small molecule drugs te ontwikkelen met verbeterde werkzaamheid en minder bijwerkingen.
Naast farmaceutische toepassingen wordt CAS 1184024-43-8 ook onderzocht voor gebruik in materialenwetenschap. De combinatie van een aromatische ring met een nitrilgroep en een triazoolring biedt interessante mogelijkheden voor de synthese van hoogwaardige polymeren en coatings. Dit is vooral relevant in een tijd waarin er een groeiende vraag is naar duurzame materialen met specifieke functionele eigenschappen.
Een veelgestelde vraag in onderzoekskringen is: "Hoe kan de synthese van 3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile worden geoptimaliseerd?" Dit onderwerp wordt vaak besproken in wetenschappelijke fora, omdat de productie van deze verbinding een zorgvuldige balans vereist tussen reactieomstandigheden en opbrengst. Recente studies hebben aangetoond dat het gebruik van katalytische methoden de efficiëntie aanzienlijk kan verbeteren.
De stabiliteit van 3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile onder verschillende omstandigheden is een ander belangrijk onderzoeksgebied. Gezien de toenemende belangstelling voor groene chemie, zijn wetenschappers vooral geïnteresseerd in hoe deze verbinding zich gedraagt bij milde reactieomstandigheden en of deze compatibel is met biobased oplosmiddelen. Deze aspecten zijn cruciaal voor de ontwikkeling van milieuvriendelijke syntheseprocessen.
Wat de karakterisering betreft, worden moderne analytische technieken zoals NMR-spectroscopie, massaspectrometrie en X-ray kristallografie vaak gebruikt om de structuur en zuiverheid van CAS 1184024-43-8 te verifiëren. Deze methoden zijn essentieel voor kwaliteitscontrole in zowel onderzoek als industriële productie.
In de context van intellectueel eigendom is het vermeldenswaard dat er verschillende patenten zijn verleend voor toepassingen van 3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile, wat de commerciële waarde van deze verbinding onderstreept. Dit weerspiegelt de bredere trend in de chemische sector, waarbij er steeds meer wordt geïnvesteerd in de ontwikkeling van gespecialiseerde tussenproducten voor hoogwaardige toepassingen.
Tot slot is het belangrijk om te benadrukken dat 3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile een uitstekend voorbeeld is van hoe gerichte moleculaire modificaties kunnen leiden tot verbindingen met unieke eigenschappen. Met de voortdurende vooruitgang in computational chemistry en moleculair modelleren, wordt het steeds efficiënter om dergelijke verbindingen te ontwerpen en hun potentieel te voorspellen voordat ze synthetisch worden onderzocht.
1184024-43-8 (3-methyl-4-(1H-1,2,4-triazol-1-yl)benzonitrile) Gerelateerde producten
- 2098070-20-1(2-(3-(Pyridin-3-yl)-1H-pyrazol-1-yl)acetimidamide)
- 2680771-01-9(4-cyclopentyl-3-{(prop-2-en-1-yloxy)carbonylamino}butanoic acid)
- 1444113-98-7(N-(3-cyanothiolan-3-yl)-2-[(2,2,2-trifluoroethyl)sulfanyl]pyridine-4-carboxamide)
- 332062-08-5(Fmoc-S-3-amino-4,4-diphenyl-butyric acid)
- 1270529-38-8(1,2,3,4,5,6-Hexahydro-[2,3]bipyridinyl-6-ol)
- 941977-17-9(N'-(3-chloro-2-methylphenyl)-N-2-(dimethylamino)-2-(naphthalen-1-yl)ethylethanediamide)
- 2138166-62-6(2,2-Difluoro-3-[methyl(2-methylbutyl)amino]propanoic acid)
- 89640-58-4(2-Iodo-4-nitrophenylhydrazine)
- 1449132-38-0(3-Fluoro-5-(2-fluoro-5-methylbenzylcarbamoyl)benzeneboronic acid)
- 2034271-14-0(2-(1H-indol-3-yl)-N-{[6-(thiophen-2-yl)-[1,2,4]triazolo[4,3-b]pyridazin-3-yl]methyl}acetamide)